Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Günümüzde hızla yaygınlaşan duvar kaplamaları hayatımıza renk, ferahlık ve şıklıgı aynı anda sunmaktadır. Özellikle ev ve iş yeri dekorasyonunda zengin renk ve desen seçenegi ile çok çeşitli alternatifler sunarak kendinizi ifade etmenize yardımcı olur. Duvar kağıtları diğer dekorasyon yöntemlerine göre daha ekonomiktir. Bunun en önemli sebebi orjinal duvar kağıtları uygulandığında duvarlarda kullanım ve ortam şartları uygunsa onbeş yıl masraf ve tadilata gerek bırakmamasıdır. Standartlara uygun ve kaliteli duvar kağıtları kullanılan  mekana ferahlık katar, bakteri oluşumunu engeller ve duvardan kaynaklı çatlaklar, kırıklar gibi kusurları örter.

Duvar kağıtlarında her geçen gün çeşitlilik artıyor. 3 boyutlu fotoğraf ve resimlerin yanı sıra duvar kaplamalarında da bu trend dekorasyonda tercih edilenler arasında. Duvarlara yeni bir hayat ve estetik katan bu uygulamalar çok sade döşenmiş evlere detayda hareketlilik katacaktır.


3 Responses to 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

  • 3 boyutlu taş veya geometrik desenli duvar kağıdı bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.selamlar

    • Sibel Hanım 3 boyutlu duvar kaplamalarını internetten bulabilirsiniz ekin tasarımda bir kaç örnek mevcut. Geometrik desenli duvar kağıtlarıda var ayrıca Özen duvar kağıtlarından uygun fiyata belki aradığınız gibi bir duvar kağıdı bulabilirsiniz. İyi günler.

  • BEN KÜÇÜK PARÇA TAŞ MOTİFLİ 3 BOYUTLU DUVAR KAGIDI ARAMAKTAYIM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler