Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

3 Boyutlu Sticker

Evinizin duvarları için alternatif bir çok aksesuar bulabilirsiniz. Bunlardan biriside farklı bir görünüm kazandıracak 3 boyutlu sticker modelleridir. Duvar stickerları kattıkları boyut ile bir pencere varmış hissi uyandıracaktır. 3 boyutlu sticker ve diğer ürünleri incelemek ve indirimli fiyatlardan satın almak için tıklayın.

Duvar stickerları için pencere ve manzara resimlerinden oluşan ve üç boyutlu olarak algılanan uygulamayı tercih ederek doğa ile iç içe bir oda yaratabilirsiniz. Penceredeki görselin ne olacağı size ve dekorasyon tarzınıza bağlı olarak tercih edilebilir. Diğer bir seçenek ise ışıklandırılmış galeri görünümünde olan stickerlardır. bir tablo ışıklandırma yapılmış bir galeri görünümü vermektedir.

Galeri görünümündeki stickerlar arasında büyük ve üçlü gruplardan oluşan galerilerde bulabilirsiniz. Duvar dekorasyonu için kendinden yapışkanlı stickerlar çok kullanışlı olmaktadırlar. Duvar delme işlemi gerektirmediği için herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilir.

Duvarlarınızda uygun yeri belirleyerek duvar stickerlarınızı uygulayabilirsiniz. Sticker kullandığınız duvarlarınızda farklı duvar objeleri kullanabileceğiniz gibi duvarı çok fazla doldurmadan ve karışık bir görünüm yaratmamaya dikkat etmelisiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler