Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Antre ve Hol İçin Dekorasyon Fikirleri

antre ve hol icin dekorasyon fikirleri agacli duvar kagidi bankantre ve hol icin dekorasyon fikirleri konsol elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar eskitme beyaz renkli sapkalarla dekorantre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik konsol elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar sandalye mavi beyaz deniz

Antre ve hol dekorasyonu için farklı fikirleri daha önceki yazılarımızda da sizinle paylaşmıştık. Dekorasyonu oldukça kolay görünen ama aslında evinizin dışarıya açılan kapısı antreler evinizle ilk temas noktası olduğu için etkileyici olmalıdır.

Etkileyici bir giriş için farklı ve özgün fikirler her zaman işe yarayacaktır. antre, hol ve giriş kısımları için belirli bir tema, stil ve desen kullanarak planlı ve dikkat çekici bir dekorasyon uygulaması yapabilirsiniz. Antre ve holünüzün büyüklüğüne göre değişecek uygulamalar gömme dolaplardan, konsol, koltuk, sandalye, bank, askılık ve çeşitli dekorları içerecek şekilde yapılabilir. Hatta büyük bir antre için üçlü bir kanepe bile düşünebilirsiniz.

Evinizin giriş kısmı olan antre dışarıdan gelen etkilere açık olacağı için bu yön göz önüne alınarak dekorasyonu yapılmalıdır. Eğer yağmur ve kir gibi etkenler açıksa burada kullanacağınız dekorasyonda halı ya da kilim gibi eşyalara yer verirken bunu değerlendirmelisiniz.

antre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar beyaz griantre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik konsol elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar sandalye ve koltuk modelleri bambuantre ve hol icin dekorasyon fikirleri dekorlar sandalye ve koltuk modelleri yilbasi suslemesi pembe turuncu kirmizi

Değişik etkileride yaratabileceğiniz bir alan olan hol ve antre dekorasyonunda zaman zaman bayramlar kutlamalar için değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin yılbaşı süslemesi yaparken led ışıklı bir aydınlatma eve misafirleriniz girdiği andan itibaren etkileyici bir atmosfer yaratacaktır.

Antre ve hol için dekorasyon fikirleri sizin zevkinize göre şekillenecekse de evinizin tarzına, bulunduğu bölgeye, mevsime ve evde yaşayan kişilere göre değişkenlik gösterecektir. Ayrıca yaratmak istediğiniz etkiye de uygun bir dekorasyon çalışması çok kolay olmasa gerek; mutlaka üzerinde iyi düşünülmüş bir uygulamayı hayata geçirmenizi öneririz.

Antre ve holünüzü düz renklerde yaparak sadece renkli aksesuarları kullanmak fikri bu tarz uygulamalar arasında en kolay ve pratik olandır. Bu tür bir uygulama dilediğiniz zaman dekorasyonda değişiklik yapmanızı da kolaylaştıracaktır. Dekorasyona başlamadan önce örnekleri incelemenizi öneririz.

antre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik duvar kagidi ve dekorlar sandalye ve koltuk modelleri mavi gri bej beyazantre ve hol icin dekorasyon fikirleri konsol elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar sandalye ve koltuk modelleri sari kahveantre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik harita duvar kagidi ahsay ve mavi

antre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik konsol elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar sandalye ve koltuk modelleri siyah beyazantre ve hol icin dekorasyon fikirleri ayakkabilik konsol elbise askilari duvar kagidi ve dekorlar gumus beyazantre ve hol icin dekorasyon fikirleri sandalye ve koltuk modelleri mavi yesil


  • ayakkabılık bank (1)
  • dar ara holler için dekor modelleri (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler