Avize Modelleri 2018

Avizeler ev dekorasyonunun önemli bir parçası ve her yıl değişen tasarımlarla biraz daha şaşırtıcı. Farklı malzemeler, ilginç şekiller bir araya gelerek oluşturulan tasarımların zenginliği 2018 avize modellerinde görülüyor.Avize tasarımlarında bu yılın trendi doğal malzemeler yönünde olsa da ledli avizeler sıradışı tasarımları ile büyülüyor. Işığın yaratacağı etki ile ev dekorasyonunuzda inanılmaz etkiler yaratabilirsiniz.

Son yılların en çarpıcı aydınlatmaları ise beton malzemeden yapılan geometrik şekilli sarkıt avizeler. Endüstriyel görünümlerine rağmen her dekorasyona uyum sağlayan bir avizeyi 2018 koleksiyonunda bulabilirsiniz.

2018 yılının en popüler aydınlatma elemanları doğal malzemelerden yapılan halat avizeler. Halat avizeler ayrıca kütük ve ahşaplarla birlikte kullanılarak dekoratif ve özgün avizeler oluşturulabiliyor.

Silindir bir avizenin içinden sarkan kristal taşlar bir yandan modern bir tasarım oluştururken bir yandan da şık ve klasik bir görünüme de olanak veriyor.

Led plafonyer modellerinde kumaş ve kristalleri bir arada kullanan gösterişli modeller bulabilirsiniz. Ledlerin oluşturduğu ışığı yumuşatan siyah tül kumaş özellikle yatak odası aydınlatması için seçilebilir.

Metal malzemeler avizelerde modern tasarımlar ortaya çıkarıyor. altın sarısı metal avize ışık yansımaları ile sıcak bir aydınlatma sağlıyor.

Mutfak ve çalışma mekanları için tasarlanan avizeler ise boruların ucuna takılan lambalardan oluşuyor. Modern ve ilginç bir aydınlatma arıyorsanız bu tarz bir avizeyi seçebilirsiniz.

Led sarkıt avizeler iç içe geçmiş çemberler şeklinde tasarlanmış. Farklı birçok kombinasyonu olan led avizelerde modern oturma odası ve salon için kullanılabilir.

Dış kısmı siyah iç kısmı renkli avizeler ortama biraz gizem beraz da eğlence katıyor. Renkleri dilediğiniz gibi seçebilirsiniz ve dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

Led tasarımlar yemek masası avizeleri için de farklı dizaynlar içeriyor. Ledin oluşturduğu ışık oyunları farklı malzemelerle birleşince yumuşak ve dağınık bir aydınlatma sağlanıyor.

2018’in diğer bir popüler avize modeli ise birçok lambanın bir araya getirildiği fantastik aydınlatmalar. Yoğun ışık isteyen büyük alanlar için tercih edilebilir.

Kütükler sadece masa ve sehpa olmayacak kadar kullanışlı. Doğal ve ilginç şekliyle zeytin ağacı kütüğü bir avizenin üst kısmı olarak kullanılmış. Kütük avizeler her türlü dekorasyon için tercih edilebilir güzellikte.