Ayna Dekorasyon

Evinizin dekorasyonu mobilyalar ve duvar boyası renginden oluşmaz. İşte evinizin tüm havasını değiştirecek dekorasyon aksesuarlarından bir tanesi ve belkide en önemlileri arasında aynalar ayrı bir yer tutar . Aynalar evin taşıdığı ruhu, modernliğini ve havasını kökünden değiştirebilecek bir faktördür.

Doğru yerleştirilmiş olan aynalar oldukça modern çizgileri barındıran bir hava getirebilir. Evin havasını kökünden değiştirebilecek olan aynalar çok değerli aksesuarlardır. Fakat ayna deyip geçmeyin. Ayna seçiminde dekorasyonumuza ve diğer dekoratif öğelere uyumlu secimler yapmamız çok önemlidir.

Ayna seçiminizle kendinizi ifade edin

  • Aynalarınızı evinizin sıradan yerlerine koymayın. Dekorasyon tamamlayıcı bir öğe olarak kullanın.
  • Aynalarınızı sıradan düz aynalar olarak kesinlikle seçmeyin.

  • Aynanızı ışık kaynaklarını görecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Böylelikle daha ışık dolu bir ortam edineceksiniz.
  • Aynaları, karşılıklı yerleştirerek evin hacmini daha büyük hissettirebilirsiniz.

Ayna çerçeveleri gümüş, altın, ahşap gibi çeşitli malzemeler ile yapılmaktadır. Sergileneceği mekana göre bu ayna çerçeveleri değişebilmektedir. Dekorasyonda kullanılan çok parçalı aynalar başka bir yazımızın konusu olacaktır.

Değişik tasarımlarla dekorasyonda hem aydınlatma elemanı hemde ayna olarak kullanılabilecek tasarımlarda üreticiler tarafından beğeninize sunuluyor. İşte çok değişik örnekler.