Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Büyük Duvar Saatleri

buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (2)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (7)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (11)

Ev duvar dekorasyonunun önemli parçalarından birisi de büyük duvar saatleridir. Son yıllarda artan eskitme saat modelleri de bu konuda yaygın bir kullanım sağlayarak evlere eski yuvarlak saat modellerini yeniden getirmiştir. Eski yuvarlak saatlerin dışında modern tasarımlı ve farklı şekillerdeki saatlerde kendilerine evlerde yer bulmaktadırlar.

Büyük duvar saatleri antreden yatak odasına kadar heryerde kullanım alanı bulmaktadır. Büyük saatleri farklı duvar dekorları olarak kullanan ev dekorasyon modelleri arasında size uygun bir dizaynı bulabilirsiniz. Bu tarz uygulamaları hayata geçirebilmek için yazımızdaki örnekleri incelemenizi öneriyoruz.

Eski saatlerin duvarlarda kullanılması ile vintage tarzı dekorasyonlar elde edilmesi çok kolaydır. Ayrıca bu tarz saatler country, eclectic, modern, klasik dekorasyonlarda da yerini kolaylıkla alabilir. Uygulama yapmadan önce saatinizi asacağınız duvar ve odanın uygun olduğuna emin olmalısınız.buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (1)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (9)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (1)

Büyük duvar saat modelleri tek başına kullanıldığında bile bir duvar dekoru için yeterli olacaktır. Model, renk ve büyüklük olarak ihtiyacınız olanı belirleyerek sizde evinizin bir duvarında bu tip bir saati sergileyebilirsiniz. Ya da farklı bir uygulama olarak bir duvarınızı saatlere ayırmanızda farklı bir dekorasyon çalışması ortaya çıkaracaktır.

Zamanın önemli olduğu yerlerde hem işlevsel olarak hem de dekor olarak iki görevi birden yerine getirecek saat modelleri değişik renk ve görünüşlerde seçilebilir. Dekorasyon tarzına göre yapılacak seçimler etkileyici atmosferler yaratacaktır.

Saat koleksiyonlarından hoşlananlar için bir duvarı saatlere ayırmak hoş bir uğraş olacaktır. Eski moda saatler, antika modeller ve farklı tasarımları bir araya getirerek kendi özel serginizi oluşturabilirsiniz. Özel ilgi alanlarınızı kişisel sergilere dönüştürerek misafirlerinizle paylaşın.

buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (12)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (10)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (1)

buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (4)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (6)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (5)

buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (8)buyuk duvar saatleri eskitme klasik modern dizaynlar duvar dekorasyonunda kullanim sekilleri (3)


9 Responses to Büyük Duvar Saatleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler