Çocuk Çalışma Masası

Çocuklarımıza odalarında ders çalışabilmeleri için bir alan yaratmak isteriz. Hem işlevsel, hem de zevkli ürünler ararız. Bir çok mobilya üreticisinin ürünlerine bakarız. Ama seçimi çocuklarımız yapar. İşte farklı modelleri ile Çilek Çocuk odası ve diğer tasarımlar.

Renkli mobilyalar ve ilginç tasarımlar çocukların ilgisini çekse de işlevsellik ve sağlığa zarar vermeyen ürünler seçmek bizim önceliğimiz olmaktadır. Sağlığa zarar veren maddeler içermeyen çalışma masaları çocukların rahatlıkla kullanacağı tasarımlarla bir araya gelerek aşağıdaki eğlenceli ve tarz sahibi mobilyaları ortaya çıkarıyor.

Çilek Mobilya basit, sade, her yere uyan çok kullanışlı bir çalışma masası sunuyor. pano olarakta kullanılabilen duvar rafı oldukça kullanışlı bir çözüm.

Denizi ve köpekbalıklarını sevenler için sıradışı bir çalışma masası. Köpekbalığının dişleri aynı zamanda aydınlatma olarak görev yapıyor. Heyecanlı ve enerjik bir mobilya tasarımı.

Country mobilyalar bu yıl çok popüler. Çalışma masalarında da bu tarzı sıkça görüyoruz. Kibar, klasik ve kaliteli görünümü ile country tarz çalışma masası çocuk odanızda farklı bir atmosfer yaratacak.

Eskiden bu tür mobilyalar ne yazık ki yoktu. Yemek masalarında ders çalışmak zorunda kaldığımız yılları kim hatırlıyor?