Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Country Oturma Odası

Country tarzı bu yılın dekorasyon trendi haline geliyor. Mevcut dekorasyonumuz ile nasıl bir çözüm bulabiliriz. Örnekler üzerinde biraz gözlem yapmamız ve ufak değişikliklere karar vermemiz gerekli.Country oturma odası modellerine bakalım.

Yaplacak şeyler tabiki sınırsız olmakla birlikte en basiti tekstil ürünleri ile başlamak olabilir. Country tarzı örtüler, perdeler ve yastıklar ile mobilyalarınızın durumuna göre bir çözüm yaratabilirsiniz. Ya da yapı marketlerde satılan ahşap görünümlü tavan ve duvar malzemelerinden alarak oturma odası dekorasyon örneklerindeki gibi ahşap sütunlar yapabilirsiniz. Mobilya değiştirmek biraz daha masraflı bir iş olacaktır. Şömine yerine geçecek bir soba edinmekte country dekorasyon için yeterli olabilir. Taş duvarlar ise dekorasyonunuzu farklı bir noktaya taşıyabilir.

  • ikea orta sehpamı nasıl yenileyebilirim (1)
  • istiklal dekoratif ranza (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Son Yorumlar
Arşivler