Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Değişik Tasarımlar

degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (1)degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (4)

Değişik tasarımları eviniz için düşünüyorsanız mutlaka farklı tasarım türlerini ve değişik ev tasarımlarını incelemelisiniz. Özellikle modern tasarımlar arasında şimdiye kadar kimsenin evinde kullanmadığı türden bir dekorasyon yaklaşımı bulabilirsiniz. Farklı bir tarz ya da farklı bir mobilya ile evinizde değişik tasarımlar meydana getirebilirsiniz.

Değişik tarzda, farklı stillerde mobilyalar kullanmak en kolay ve etkili dekorasyon yöntemidir. Renkli ve ultra modern dolaplar minimalist dekorasyonla birleşerek sıradışı görüntüler oluşturabilir.

degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (7)degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (8)

Modern tasarımlı dekorasyonlar sade çizgileri ile ferah ve şık kompozisyonlar oluşturmanıza imkan tanır. Rafine edilmiş çizgiler ile çağdaş yaşamın içinde yer alırsınız. Country tarzı dekorasyonda sadelik ve konfor birlikte yer alır, doğanın sıcak renkleri huzurlu bir ortam oluşturur.

Büyüleyici gotik tarzı dekorasyonda mistik ve hayal gücüne dayalı atmosfer ile misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Doğu tarzı dekorasyon basit, çekici ve rahat bir ortam oluştururken çin ya da japon iç dizaynlarından yararlanabilirsiniz. Klasik dekorasyon zengin, şık ve görkemli bir dinginlik anlamına gelir. Klasik dekorasyon tarzında en önemli nokta ise denge unsurunun iyi yönetilmesinden oluşur.

degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlaridegisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (5)

Minimalist dekorasyon tarzı nefes alabilen, ferah ve sade mekanlar oluşturmanızı sağlar. Latin tasarım ise ispanyol ve yerli halkın geleneklerinden, kültüründen elde edilen bir doğallığı yansıtacaktır. Tropikal dekorasyon tarzı desenler, renkler ve doğal dokulu kumaşlar kullanarak rahat ve konforlu alanlar tasarlayabilirsiniz.

İskandinav stili dekorasyon tarzı rafine edilmiş, temiz çizgiler, neo-klasik mobilya ve eşyalar ile modern çizgiyi bir araya getireceğiniz bir yaklaşımdır. Rustik dekorasyon doğa, doğal dokular, nefes alan bir atmosfer içinde rahat, sıcak, sakin bir mekan oluşturmanızı sağlayacaktır.

degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (2)degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (6)degisik tasarimlar ev dekorasyonunda farkli uygulamalar duvar mobilya aksesuar tarzlari (2)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler