Dekorasyon Aksesuarları

Küçük Ayrıntılar

Ev dekorasyonunda farklılaşmayı detaylarla yakalayabilirsiniz. Evinizin sizi ifade etmesi, kendinizi en mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz bu ortamda aradığınız en ince detayları tasarlamak en ucuz dekorasyon şekillerindendir.

Dekorasyon ve iç mimari konusunda yapacağınız araştırmalarla yaşamınızı daha pratik ve dekoratif hale getirecek çerçeveler, aynalar, saatler, mumluklar, şamdanlar, vazolar, panolar, duvar dekorları, askılıklar, objeler, çiçekler ve tablolar bulabilirsiniz. Bu aksesuarlar tamamen kendi zevkinize sahip mekanların en önemli anahtarlarıdır.

Neler yapabileceğinize bir bakın. Eski aksesuarlarınız uyum sağlamıyorsa bir kenara kaldırın. Ya da onlara uyan bir tarz belirleyin. 

Ucuz dekorasyonun tadına varın. Göreceksiniz ki aksesuarları alabileceğiniz çok uygun imkanlar mevcuttur. Sonraki yazılarımızda bu fırsatlardan bahsedeceğiz.      

Farklı tarzdaki aksesuarları bir araya getirerek kendi tarzınızı oluşturun. Kutular, pirinç leylekler, büyüteç ve kitaplar gibi.

Duvarlarınıza hareket katmak için duvar stickerlarını kullanmayı deneyin. Esprili anlatımlar katarak hayatınızı renklendirin.

Mutfağınıza aksesuarlarınızla renk katın ve daha keyifli bir mekan haline getirin.

Özel günler için biraz farklılık yaratın. Mesela yılbaşı için birkaç küçük aksesuar, renk ve desen ekleyin tüm ortam değişecektir.