Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Çiçek Desenlerinin Kullanımı

Belirli bir desen ya da rengi kullanmak için bir çok alternatifiniz bulunur. Dekorasyonunuzda fark yaratmak için bu desenleri bir çok noktada kullanabilir, karıştırabilir yada tek bir eşyada kullanabilirsiniz.

Öncelikli olarak çiçek desenli eşya seçimini yapmanız gerekmektedir. Seçeceğiniz eşya minderler, perdeler, koltuk döşemelikleri, halılar ya da farklı eşyalar olabilir. Aksesuarlarda da çiçek desenlerine başvurabilirsiniz; örneğin çiçekli duvar tabakları, çiçekli panolar, çiçekli resimler bunların arasında sayılabilir.

Yapılabilecek dekorasyon işlemlerini sıralayalım. Düz bej renkli duvarlarda kullanacağınız çiçekli tabaklar ve minderlerle aynı renklerde çizgili desenler ile bej rengi koltuk üzerinde kullanıln çiçekler uyum içinde. Sadece bir perde de çiçek desenlerini kullanabilirsiniz.

Çiçek desenli duvar kağıtları ve minderler ile bu dekorasyonu yapabilirsiniz. Perdeler ve koltuklarda da aynı çiçek desenlerini kullanarak çiçekli dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

En kolay yapılabilecek dekorasyon değişikliği minderler, aksesuarlar ve puf gibi eşyalar ile yapılan değişiklik fikirleridir. Çiçek desenlerini ve renkleri kullanırken uyum yakalamaya çalışın. Uyumlu dekorasyonlar uyumlu desenler ve renkler ile yaratılabilir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler