Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Tasarım Fikirleri

dekorasyonda tasarim fikirleri kagit bardaktan lamba suslemelerdekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik obje deniz kabugu mum ve cerceve modeli

Dekorasyonda son yılların yükselen bir modası var; eski eşyaları ve atıkları değerlendirme fikri. Eski eşyalar ve kullanılmış malzemeler, doğadan toplanan materyaller ile birleşerek tasarım harikaları yaratılabilir. Örneklerimizde görmüş olduğunuz led ışıklara kağıt bardak takarak elde edilen romantik aydınlatma bir parti için kullanabileceğiniz şık bir dekor oluşturacaktır.

En çok kullanılan malzemelerden biriside deniz kabukları olmakta. Yazın kumsaldan toplanan deniz kabukları ile çerçeve, kenarlarını süsleyebilir ve büyük kabuları mumdoldurarak yemek masalarınızda şık bir sunum için kullanabilirsiniz. Yine sedef düğmeler ile parlak bir yıldız yapabilir, çerçeveleri yine bu düğmeler ile süsleyebilirsiniz. Düğmelerde dekor amaçlı sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu tarz uygulamalar ile ekonomik anlamda sağladığı yarar kadar kişisel anlamda da yaratacağı yeni bir şey üretme ve doğaya katkıda bulunma duyguları ile iki türlü tatmin elde edilecektir. Eski eşyaları değerlendirerek topluma ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

dekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik obje deniz kabugu mum kagit kokteyl semsiyesi ile kapi susudekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik paletten raflardekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik obje deniz kabugu mum kagit suslemeler kek kalibi mumluk

Dekorasyonda tasarım fikirleri tamamen insanların hayal gücüne ve eldeki olanaklarına bağlı olarak değişmektedir. Kokteyl şemsiyelerinden bir kapı süsü yapmak kaç kişinin aklına gelmiştir. Yapılabilecek uygulamaları görmek ve hayal gücünüzü harekete geçirmeniz için araştırma yaparak insanların neler yaptıklarını ve bunları hangi yöntemler ile uyguladıklarını incelemenizi öneriyoruz.

En çok kullanılan malzemeler arasında ahşap paletler gelmektedir. Ahşap paletten yapılan rafları farklı amaçlar içinde kullanabilirsiniz. Kimi zaman çerçevelerinizi koyacağınız bir raf kimi zamanda banyo için raflar olarak duvarlarınızı süsleyebilirler.

El işi yapılan tasarımlara çok sayıda örnek bulabiliriz; eski gitarınızı saksı olarak kullanarak duvarınıza asabilirsiniz. Eski bir tekerlekli arabayı dergilerinizi koymak için kullanabilirsiniz ve heryere taşıyabilirsiniz. Eski bir tahta panjuru askı olarak yeniden tasarlayabilirsiniz. Yani ne yapacağınız ve nasıl kullanacağınız sizin yaratıcı fikirlerinizle ortaya çıkacaktır.

dekorasyonda tasarim fikirleri dugmelerden yildiz yapimidekorasyonda tasarim fikirleri gitar kullanarak dekor ve bitki duzenlemedekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik ahsap kutulardan banyo raflari

dekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik eski esya kullanimlari kitap arabasidekorasyonda tasarim fikirleri kutu sandik obje deniz kabugu mum kagit suslemeler eski panjurdan aski


  • dekorasyonda tasarım (2)
  • dekarosyon esya duzeltmek (1)
  • evdeki malzemelerle yapılabilecek süsler (1)

One Response to Dekorasyonda Tasarım Fikirleri

  • harika bir site emeğinize sağlık,ne güzel işler başarmışsınız,sağlıcakla kalın………….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler