Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Doğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Mobilya son yıllarda tasarım ve yenilikleriyle farklı bir duruş sergiliyor. Doğtaş Koltuk takımları modelleri ile de bu farkı görebiliyorsunuz. Doğtaş koltuk modelleri modern çizgileri ve hoş detayları ile hem size hemde gelen misafirlerinize hitap ediyor.

Doğtaş koltuk takımlarının fiyatları ortalama olarak 5000 TL civarında sayılabilir. İstediğiniz şekilde takımlar oluşturabilirsiniz. Örneğin üçlü ve ikili yerine iki tane üçlü koltuk alabilir bu şekilde farklı bir takım yaratabilirsiniz. Tabi ki fiyatı biraz daha farklı olacaktır.

Modern tasarımlı salon koltuklarının yanısıra vintage tarzı modelleri de doğtaş koleksiyonunda bulmanız mümkün. Biraz daha klasik mobilyalardan hoşlanıyorsanız bu tarz tasarımlara bakmalısınız.

Doğtaş koltukları işlevsel tasarımlara da sahip; uzanma koltukları ve koltuk sırtının açılabildiği ve rahat etmenizi sağlamaya yarayacak bir çok farklı özellikte koltuk bulabilirsiniz.

Kumaş renk ve dokularıda farklılık gösteriyor. Kolay silinebilen hatta üzerine su döküldüğünde kumşa işlemeyen özelliklerde tekstil ürünleri ile üretilmişler.

Modern tasarımlardan hoşlanan ve bej, kahve, gri, beyaz, mor gibi renklerden hoşlananlar için doğtaş Mobilya koltuk takımlarına bakmanızı öneriyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler