Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Duvar Desenleri

Evi ile uğraşmayı, yenilikler ve dekorasyon değişiklikleri yapmayı sevenler için kullanabilecekleri kolay ve yaratıcı bir çok yöntem var. Duvar desenleri yapmak için boya rulolarına sarılan plastik malzemeler ile hem duvarlarda hem kağıt üzerine hemde kumaşlara desenler yapabilirsiniz.

Duvarlarınızın düz renginden sıkıldınız mı? Desenli rulolarınız ile duvarlarınızda istediğiniz alanlarda desenler yapabilirsiniz. Çeşitli şekiller ve desenlere sahip rulolar ile çiçekli, geyikli, kuşların bulunduğu bir çok farklı görüntü yaratabilirsiniz.

Duvarlarınız üzerinde farklı renklerle uygulamalar yaparak mevcut dekorasyonunuz ile uyumunu arttırabilirsiniz.

Bu boya tekniğini kumaş boyası kullanarak kumaşlara ve kağıt üzerine uygulayarak koltuklarınızda kullanabileceğiniz dekoratif baskılı yastıklar elde edebilirsiniz. Parti zamanlarında bayrakları desenlerle süsleyerek dekorlar oluşturabilirsiniz. Desenleri kendi zevkinize göre çeşitlendirebilir, evinizin farklı yerlerinde kullanabilirsiniz.

Dekor olarak desenlerin kullanımı ile evinizde hareketli dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Çocuk ve bebek odalarında duvarları desenlerle doldurabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler