Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Duvar Kağıdı Yapımı

Farklı fikirlerin ortaya çıkmasıyla dekorasyon anlamında kendi kendinize yapabileceğiniz bir çok aktivite oluyor. Bunlardan biriside duvar kağıdı yapımı ya da başka bir anlamda duvar boyasında farklı yaklaşımlar denilebilir.

Duvar dekorasyonunuz için duvar kağıtlarını standart olarak kullanabilirken özgün tasarımları tercih edebilirsiniz. bunun için ilk olarak düz renge boyanmış bir duvara sahip olmanız gerekiyor.

İlk örneğimiz bildiğiniz kanaviçe desenlerinin duvara boya ile aktarılması sonucu elde ediliyor. Bu çalışmanın detayını örnek üzerinde görebilirsiniz. Bir çok yerde kullanabileceğiniz bu teknik ile kendi duvar kağıdı ya da stickerınızı yaratmanız mümkün.

Aynı duvar boyama tekniğini (patates baskı) bir takım objeler kullanarak yapabilirsiniz. Patates baskısı olarak bildiğiniz teknikle uçları oval bir kare şeklini duvarınızda kullanabilirsiniz. Açıklı koyulu renkler ile bir bölgeyi ya da dilediğiniz duvarınızı farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Marjinal bir görüntü istiyorsanız duvarınıza boyaları gelişi güzel atın ve sonucu izleyin. Sonuç hakkında örneklerimiz arasından fikir edinebilirsiniz.

Düz beyaz duvar kağıtlarının üzerine kendiniz resimler çizebilir bu kağıtlarla duvarlarınızı kaplayabilirsiniz. Dünya haritası seyahat etmeyi sevenler için bir çok noktada kullanılabilecek fikirler arasındadır. Gitmek istediğiniz ülkeleri gözünüzün önünde bulundurun ve duvarınızın bir bölümünü dünya haritası ile kaplayarak kendi duvar kağıdınızı yapın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler