Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Duvar Posterleri

Duvar dekorasyonu yapmak için posterlerden yararlanabilirsiniz. Duvar posterleri çeşitli temlarda, renklerde ve ebatlarda üretilerek beğeninize sunulmaktadır. Duvar posterlerini sokak satıcılarından, mağazalardan ve internet üzerinden sipariş vererek alabilirsiniz.

Duvar posterleri ile hareketsiz nötr bir odayı hareketlendirerek ilgi çekici duvar dekorasyonları yapabilirsiniz. Posterler belirli bir iş ve temada olması nedeniyle özel mekanlar için ideal aksesuarlardır. Örneğin sinema ile ilgili bir mekan ise film posterlerini kullanmak güzel ve nitelikli görüntüler ortaya koyar.

Doğu tarzında bir oturma odanız varsa ya da zen ilginizi çekiyorsa etnik posterler uygun olacaktır. Modern dekorasyon için post modern resimler, vintage posterler, araba resimleri, popart posterler tercih edilebilir.

Ünlü ressamların reprodüksiyon tablolarını da odalarınızın duvarlarında sergileyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken dikkat edeceğiniz noktalar, seçtiğiniz posterin dekorasyonunuza tarz olarak uygun olması ve renk uyumudur.

Duvarlarınız için seçebileceğiniz çok sayıda poster bulabilirsiniz. Çerçeveli ya da çerçevesiz olarak kullanabileceğiniz ebatlarını doğru seçtiğiniz posterinizi dikkat çekmek istediğiniz bir noktada değerlendirmeyi unutmayın.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler