Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Örnekleri

Ev dekorasyonu yapmayı düşünürken değişik örnekler görmek gibi bir ihtiyaç hissedersiniz. Evinizin dekorasyonunu hakkıyla yapabilmek için ustaların gözünden neler yapılabileceğini görmek ve hayal gücünü geliştirmek gerekir. O senenin en yeni trendlerini takip eden dekorasyon dergilerinden yada internet tabanlı aramalara kadar her şeyi denersiniz. Bütçenize göre araştırmalar yaparsınız. Hem ekonomik hemde zevkli bir dekorasyon amaçlarsınız. Size rehber olması açısından bir kaç dekorasyon örneği vermek istiyoruz.

Renkli dekorasyonu sevenler içinde oldukça fazla seçenek yaratabilirsiniz. Mesela aşağıdaki kırmızı ve yeşil uyumu ne kadar akla yatkın gelmesede hoş bir görüntü ortaya koymuş. Krem ve ağaç tonları içinde mor tonları dekorasyonda ayrı bir zenginlik havası yaşatıyor.

Başka bir seçenekte belli bir tarz üzerine yoğunlaşarak dekorasyon yapmak. Aşağıdaki fotograflarda Koloni Tarzı ve Klasik Tarzda dekorasyon örnekleri görmektesiniz. Dekorasyonda herşey aslında sizin kişiliğinizin bir yansıması olacaktır.


2 Responses to Ev Dekorasyon Örnekleri

  • yukarıda verilen kırmızı ve yeşil ile yapılan dizany içineki yeşil rengin renk kodunu öğrenebilirmiyiz.Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

    Tşk.

    • Selçuk Bey istemiş olduğunuz rengi Filli Boya da Alpina Plus & Alpina Mat serisinde Yaprak 6106 koduyla bulabilirsiniz. Bir konuda uyarmak isterim seçeceğiniz mobilya rengi duvarlarda yansıma yapacaktır. Buradaki resimde kırmızı mobilyalardan yansıyan ışık ile duvarlar daha kırmızı bir renk almıştır. Ayrıca aynı sonucu almak için beyaz zemine uygulamanız gerekir. İyi günler dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler