Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonu Modelleri

ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (3)ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (6)

Yeni bir eve sahip olurken farklı ev dekorasyonu modelleri gündeminize mutlaka girecektir. Ev dekorasyonu modelleri içinden yaşam tarzınıza, hobilerinize, alışkanlıklarınıza cevap verecek ve bu arada misafilerinize de hoş görünecek bir dekorasyon tarzı bulmalısınız. Gelen misafirleriniz nasıl insanlardır ve hoşlandıkları renkler ayrıntılar nelerdir bunlarıda değerlendirmelisiniz.

Misafirleriniz kalabalık gruplar halinde mi oluyor? Birlikte film ya da maç seyretmekten mi hoşlanıyorsunuz gibi sorular size salon dekorasyonunuz için bir yön belirleyecektir. az sayıda mobilya almanız halinde arkadaşlarınızla kalabalık bir grup oluşturamazsınız.

Her ne kadar eviniz size ait olsa da konforlu mekanlar yaratarak arkadaşlarınız ve misafirlerinizle de kaliteli zamanlar geçirmenize yardımcı olacak bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Örneğin deri koltuklar hoşunuza gidiyorsa bu koltuk seçimine uygun bir dekorasyon stili seçebilirsiniz. Kahverengi hakimiyetindeki bir salonda kırmızı obje kullanımı farklılık yaratmanızı sağlayacaktır.

ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (5)ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (4)

Dekorasyon model örneklerini sayıca çoğaltabiliriz. Klasik objeler ve desenler seviyorsanız çini desenler hoşunuza gidiyorsa sizin tarzınız bir fransız tarzı dekorasyon olabilir. Yapmanız gereken kendi tarzınızı bazı önemli noktaları da göz önüne alarak belirlemek olmalıdır. Yaşil bir koltuk, yeşil yapraklı bir duvar kağıdı ve yeşil bitkiler ile bir bahçe görünümü yaratabilirsiniz. Büyük yapraklı salon bitkileri tropik bir orman hissi uyandıracaktır.

Beyaz, gri ve metaller ile endüstriyel atmosferler, geometrik desenler kullanarak farklı kombinasyonlar uygulayabilirsiniz. En çok hoşlandığınız şeylerin bir listesini yapın ve bunu dekorasyona dönüştürün. en çok hangi renkleri seviyorsunuz, hangi tür kumaşlara dokunmak hoşunuza gidiyor, aydınlık mı karanlık mı seviyorsunuz; bu şekilde bir çok ipucu elde edebilirsiniz.

ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (8)ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (2)

ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (2)ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (1)

ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (1)ev dekorasyonu modelleri oturma odasi kitaplik koltuk takimlari aksesuarlar trendler (7)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler