Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

İkea Mutfak

İkea Mutfak ürünlerinde kampanya yapıyor. IKEA Aile Kart sahiplerine;
3.000 TL ve üzeri mutfak alışverişlerinde ücretsiz nakliye ve montaj
1.500 TL ve üzeri alışverişlerde Axess’e özel 2 ay ekstre erteleme
3.000 TL ve üzeri mutfak alışverişlerinde %20 Siemens indirim kuponu hediye olarak veriliyor.Kampanya 01 Mart – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olacak. İkea’dan mutfak almayı düşünenler için avantajlı olabilir.

Tasarımları modern, kaliteli ve güzel aynı zamanda işlevsel ürünler sunan IKEA, Country, Modern ve İskandinav stillerinde mutfaklar tasarlıyor. Her zevke ve her bütçeye uygun mutfaklarla yeni yaşam alanları yaratarak sadece yemek pişirilen bir yer olmaktansa yaşam alanı olarak tasarlanıyor.

Kişişel zevk ve isteklere uygun olarak geliştirilebilen farklı stillerdeki mutfak kombinasyonları ile çok sayıda  alternatif yaratılabilir. İkea mutfak planlama programı ile ön hazırlık yapabilirsiniz.

Zamanının çoğunu mutfakta geçiren ve değişik lezzetlerde yemek yapmayı sevenler için Ikea mutfağında yemek yapmayı eğlenceli ve kolay hale dönüştüren pişirme aksesuarlarından yemek takımlarına, tencere, tavalardan çatal bıçak setlerine, yemek saklama kaplarından şarap raflarına, bardak takımlarından sürahilere ve termoslara kadar çok çeşitli ürünler bulunuyor. Size gidip almak kalıyor.

Düşük fiyatlarıyla ve farklı modelleriyle kişiye kendi mutfağını yaratma fırsatı sunan Ikea mutfaklarını 10 yıl garantileyerek kalitesini ispatlıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler