Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

İki Kişilik Genç Odası

iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (4)iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (9)

İki kişilik genç odası dekorasyonu yapmak, iki farklı karakterdeki genç insanı aynı noktalarda buluşturmak biliyoruz ki zor bir iştir. İki genç insanın aynı alanı paylaşması kolay gibi görünsede zevklerin, faaliyetlerin, hobilerin yürütüleceği alanlar ve rahatsızlık yaratılmadan çalışma ve uyuma imkanlarının mutlaka sağlanması gereklidir.

İki yatağı ya da çalışma alanını birbirinden izole hale getirebileceğiniz gibi eğer uyumlu bireylerse tek alanda tüm faaliyetlerini yapabilme olasılıklarıda olacaktır. Genç odası dekorasyonu için renk seçimi, mobilya seçimi, ve aksesuarların seçimi hep beraber yapılarak ortak bir çalışma haline getirmeniz işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Z-203c 0001iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (2)

Örnekler üzerinden gitmeniz çocuklarınızın kafasında daha kolay canlandırma yaparak onay vermelerini sağlayacaktır. Hoşlarına gidecek tarzda bir genç odası bularak üzerinde anlaşmak ve dekorasyon için yapılacakları paylaşmak yapılacak en iyi şeydir.

Uyku alanı aynı olup, çalışma alanları farklı bir yerde yapılarak oluşacak rahatsızlıklar en aza indirilebilir. Eğer oda küçükse ranzalı bir sisteme geçiş yapmayı kesinlikle düşünmelisiniz. Ranzalı yatakların altında yer alacak çalışma alanları gece uyku sırasında ışık ve gürültürü en aza indirecektir.

iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (3)iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (1)

Eğer genç odası olarak kullanacağınız alan büyükse bu alanı ikiye ayırmanızda seçenekler arasında yer almalıdır. Bu gençlerin daha özgürce hareket ederek çalışma ve uyumalarını kolaylaştıracaktır. Çocuklarınızın psikolojisi ve durumlarına göre ayrı odalar ya da aynı oda kullanımına karar verilmelidir.

Gençlerin hobi faaliyetlerini de yürütecekleri alanlara ihtiyaçları olacaktır. bu alanlarıda çalışma masasına yakın ve uyku alanından uzak tasarlayabilirsiniz.

iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (6)iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (7)

iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (10)iki kisilik genc odasi dekorasyonu renkleri tasarimi ve mobilya secimi ranzali ayri yatakli calisma masali oda (8)


  • dar mekangenç odası (2)
  • 2 kişilik genç odası (1)
  • 2kisilik genc yatak odasi fiatlari (1)
  • hepsiburada 2 kişilik genç odası (1)

4 Responses to İki Kişilik Genç Odası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler