Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

İlginç Genç Odası Tasarımları

ilginc genc odasi tasarimlari genc kiz odasi dekorasyon ve mobilya secimi seftali ve beyaz renkilginc genc odasi tasarimlari genc kiz odasi dekorasyon ve mobilya secimi seftali ve beyaz renk (1)ilginc genc odasi tasarimlari genc kiz odasi dekorasyon ve mobilya secimi seftali ve beyaz renk (3)

İlginç ve özgün genç odası dekorasyonu için fikirlere ihtiyacınız varsa buradaki üç örneği incelemenizi öneriyoruz. İlginç genç odası tasarımları odayı kullanacak genç bireyin kendi istek ve beğenileri baz alınarak hazırlanmalıdır. Buradaki üç örnek sırasıyla orta boy, küçük ve büyük odalarda yapılmıştır.

İlk örneğimiz genç kız odası biraz peri masallarına gönderme yapıyor. Narin ve masallardan hoşlanan bir kızınız varsa bu dekorasyon tarzını uygulayabilirsiniz. Şeftali, beyaz ve bej renklerin kullanımı ile yumuşak bir atmosfer yaratılırken, detaylarda kullanılan aksesuarlar ise derinlik yaratıyorlar. Desenli duvar kağıtları ile bir prenses odası sahibi olabilirsiniz.

ilginc genc odasi tasarimlari dekorasyon ve mobilya secimi calisma masasi ve yer yatagi (3)ilginc genc odasi tasarimlari dekorasyon ve mobilya secimi calisma masasi ve yer yatagi (1)ilginc genc odasi tasarimlari dekorasyon ve mobilya secimi calisma masasi ve yer yatagi (2)

İkinci genç odası örneğimiz modern ve küçük bir oda dekorasyonu. Yerden kazanmak amacıyla bir yer yatağı kullanma fikri genç çocuğunuzun hoşuna gidecektir. Yine küçük alanı iyi değerlendirmek için sütun yan kısımlarını ve köşe alanları raflarla kullanabilirsiniz. Köşeleri değerlendirerek kitap ve diğer eşyalar için depolama alanları oluşturabilirsiniz.

Geniş bir genç odanız varsa aşağıdaki örnekteki gibi bir dekorasyon yapabilirsiniz. Modern ve ilginç mobilyaları ile erkek çocuklar için düşünülebilecek genç odası için farklı renklerde değişik tarzlarda deneyebilirsiniz. Modern gençlerin birçok ihtiyacına cevap verebilecek bu dizayn ile farklı bir genç odası tasarımı yapabilirsiniz. Modern aydınlatmalar, teleskop ve değişik duvar dekorları ile sıradışı bir dekorasyon olacaktır.

ilginc genc odasi tasarimlari beatles temali genc erkek odasi dekorasyonu ve mobilya secimi gri siyah beyaz (3)ilginc genc odasi tasarimlari beatles temali genc erkek odasi dekorasyonu ve mobilya secimi gri siyah beyaz (2)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler