Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Kırmızı Mutfak

Mutfak dekorasyonunda en önemli karar duvar rengi ve mutfak dolap renginin seçiminde karar vermek. Kırmızı rengi sevenler ve bu rengi mutfak dolaplarında kullanmayı seçenler için duvar rengi ve diğer aksesuarların seçimi konusu büyük kararsızlıkların başladığı yerdir.

Kırmızı renk mutfak dolapları ile bir çok rengi birlikte kullanabilirsiniz. Buradaki rengimiz mavi tonlarından açık turkuaz rengi ve beyazın kırmızı mutfak ile beraber kullanımı.

Kırmızı, mavi ve beyazın hakimiyeti olan bir mutfak canlı ve neşeli bir görünüme sahip olacaktır. Kırmızının heyecanı ile mavinin huzurlu birlikteliği ve bunların beyazla olan dengesi vakit geçirmekten hoşlanacağınız bir mekan yaratacak. Turkuaz mavisi duvarlar ışığı yansıtarak aydınlık bir mutfağınız olmasına yardımcı olacaktır.

Mutfak tezgahı ve dolaplarının ve tezgah üstü seramiklerin beyaz olarak tercih edilmesi ile kullanılan renklerin geçişleri daha uyumlu ve göze hoş görünür hale getirilmiş.

Kırmızı, mavi ve beyaz renklerde dekore edilen mutfak evin diğer birimlerinden bağımsız olarak düşünülebilir. Dekorasyonunuzda ev için kullandığınız genel renkleri tüm alanlarınız için uygulayabileceğiniz gibi her odayı kendi içerisinde farklı renklerde düşünebilirsiniz.

Ana renklerde dekorasyonunu yaptığınız mutfağınız değişik renklerdeki aksesuarlar ile zengin bir görünüm elde edecektir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler