Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri

kucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni acik renk oturma odasi tasarimikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni modern oturma odasi tasarimi

Çağımızda insanların bir kısmı küçük evlerde yaşamak istiyor. Bunun nedeni büyük alanların daha yorucu gelmesi ve yaşam alanlarının kolayca organize edilerek pratik çözümlerin küçük alanlara sığdırılabilmesidir. Küçük evlerin daha iyi olduğunu düşünüyor ve küçük bir evde yaşamayı düşünüyorsanız küçük ev dekorasyon örnekleri incelemenizi bekliyor.

Küçük ev dekorasyonu için belirli kurallar vardır. Koyu renkleri kullandığınızda eviniz daha karanlık ve samimi görünecektir. Açık renkler ve bol ışık ise evinizi daha ferah ve geniş gösterir burada seçim sizin.

kucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni koyu renkli yatak odasi tasarimikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni amerikan mutfak tasarimikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni genc odasi tasarimi

Etrafta fazla sayıda eşya ve dağınıklık evi olduğundan küçük göstereceği için dolap ve depolama çözümlerini iyi planlamanız gereklidir. Gizli dolaplar ve duvarlara monte edeceğiniz raf ve dolap modelleri ile bütün eşyanızı toplayabilirsiniz.

Küçük mutfaklar etkin dolap kullanımı ile size kullanım alanı bırakır. Oturma odanızda koltuk takımlarının yerine köşe koltukların seçilmesi alandan tasarrufu sağlayarak dağınık görünümün de önüne geçecektir. Hafif kumaş ve perdeler yumuşak bir görünüm sağlayarak aydınlık bir hava yaratır. Renk blokları ve renk tonlarının seçimi de küçük ev dekorasyonu için önemlidir.

kucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni pembe beyaz mutfak tasarimikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni koltuk tasarimi oturma odasikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni koseli koltuk ile oturma odasi tasarimi

Kumaşların çok desenli olmaması düz renklerde olması olumlu etki yaratacağından kullanımı önerilir. Renk seçiminde açık renkler uygun olduğu gibi mavi ve yeşil renklerin yumuşak birkaç tonunun kullanımı ile rahatlatıcı mekanlar yaratabilirsiniz.

Merdivenlerin az yer kaplayan ve modüler yapıda olanlarının seçilmesi kapladığı yer açısından büyük avantaj sağlar. Şehir yaşamında işinize yakın olmak ve günün trafikte geçen zamanını kendinize ayırmak istiyorsanız işinize yakın bir stüdya daireyi kendiniz için dekore edebilirsiniz. Yeni evlenecek çiftler için iki kişilik küçük evler ideal seçimlerdir.

kucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni tasarim home ofis ve yatak odasi kisimlarikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni yatak odasi tasarimi beyaz kirmizikucuk ev dekorasyon ornekleri ev dizayni oturma odasi somine merdiven tasarimi


  • küçük ev dekorasyon örnekleri (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler