Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Kum Beji

Kum beji son yıllarda duvarlarımızda kullandığımız en popüler boya rengi oldu. Bu yılda aynı popülaritesini korumaya devam ediyor. kum beji rengi koyu ve açık tonları ile en kolay kullanılan boya rengi.

Kum beji renginde boyattığınız duvarlarınız için mobilya ve aksesuar rengi ile kapı pencere renkleri seçimi için bir çok alternatif bulabilirsiniz. Bu renklerin içinde en kolay uygulanabilen ve en şık dekorasyonları yaratan renkler kahve tonları, ahşap renkleri ve beyaz, krem tonları olacaktır.

Ferah, modern, şık ve biraz ciddi bir dekorasyona sahip bir eviniz olsun istiyorsanız, renklerden sıkıldıysanız kum bejini tercih edebilirsiniz. Kum bejini yeşil, mavi, mor gibi renklerle de kullanabilirsiniz bu tamamen size ve nasıl bir dekorasyon istediğinize kalmış.

Salon, oturma odası ve yatak odasında kum beji rengini kullandığınız gibi banyo ve çocuk odalarında da bu rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beyaz bebek karyolası ve mobilyası ile birlikte duvarlarınızda kum beji kullanarak aydınlık ve sakin bir ortam yaratabilirsiniz.

Kum beji duvarlarınızı mor, gri, mavi, sarı gibi renklerle deneyin; koltuklarınızı bu renklerden seçin ve renk katmak istiyorsanız denemeler yapmanızı öneriyoruz. duvar rengi ile uyumlu tonları yakalayabilmek için kumaş kartelalarını kullanabilirsiniz. Sadece aksesuarlar ve yastık, örtü gibi malzemeleri kullanarak renklendirme çalışmaları yapabilirsiniz.

 


  • dyo teknoplastvkum beji (1)
  • ıslak kum beji (1)
  • Kum bezi rengi (1)

One Response to Kum Beji

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler