Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Kuş Desenleri

Ev iç dekorasyonu yaparken motifler, desenler, belirli bir tema kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu tarz bir yaklaşım dekorasyonda farklılaşmayı da beraberinde getirecektir. Düz duvarlardan desenli duvar kağıtlarına geçtiğinizde evinizin artık eskisi gibi olmadığını hissedeceksiniz.

Kuş desenleri sıklıkla kullanılan ve romantik, country dekorasyonlarda tercih edilen bir motiftir. Kuş desenlerini ve aksesuarlarını nerede kullanacağınızı belirlemekle işe başlayabilirsiniz. Kullanacağınız desenler ve resimlerin biribirine uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Antre ve hol dekorasyonunda duvara asabileceğiniz kuş figürleri ile farklı bir atmosfer yaratmakta elinizde.

Kuş desenlerini yatak odanızın duvarlarında kullanabilirsiniz; bu uygulama size mobilya ve tekstil seçiminde sade uygulamalara gitmenizi sağlayacaktır. Kuş desenli duvar kağıtları yeterli derecede bir göz doygunluğu sağlayacaktır.

Oturma odalarınızda tüm duvarları kuş resimleri ile kaplamanızı önermiyoruz. Tek bir duvarınızda renkli bir seçim yapabilirsiniz. Perdeler, yastıklar, resimler, biblolar ve tabaklar kuş desenleri içerebilirler. Aksesuarları konsol kullanarak belirli bir noktada odaklayabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler