Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Lila Duvar Rengi

Lila rengi eflatun olarakta bilinen açık mor rengine denilmektedir. Yabancı dilden çevrilerek hayatımıza giren lila kavramı bize eflatun rengi unutturmuşa benziyor. Lila rengi feminen bir renk olması nedeniyle de özellikle bayanlar arasında popüler olmayı her zaman sürdürecektir.

Lila duvar rengi uygulamalarını evin hemen her odasında görebiliyoruz. Oturma odası, yatak odası, genç çocuk odası, yemek odası bu rengin kullanılabileceği alanlardan bazılarıdır. Lila duvar rengi ile kullanabileceğiniz bir çok renk olmasına rağmen en iyi örnekler krem ve beyaz ile oluştururlurlar. Koyu kahve, pembe, mor ve siyah gibi renklerde uyumlu dekorasyonlarda kullanılabilir.

Lila rengin evinizin her yerinde kullanılabileceğini belirtmiştik ama en uygun kullanım yeri yatak odalarıdır. Ferah ve temiz görünümlü lila ile düzenli ve etkileyici dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Yatak odaları için kullanacağınız renkler lila, beyaz, krem ve gri ve gümüş renkleri olabilir. Bu dekorasyon ve düzenlemenin içine mor rengi de dahil edebilirsiniz.

Beyaz yemek odası mobilya takımı olanlarda lila rengin aydınlık etkisini kullanabilirler. Beyaz mobilyalar ile aydınlık bir yemek odasına sahip olabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler