Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Manzara Resimli Duvar Kağıtları

Manzara resimli duvar kağıtları ile ev dekorasyonunuzda farklı bir bakış açısı katabilirsiniz. Manzara resimleri, etnik resimler, ünlüler, tablolar ve farklı tasarımları ile bir çok seçenek belirleyebilirsiniz. Duvar kağıtlarını incelemek ve indirimli olarak satın almak için tıklayın.

Manzara ve resim duvar kağıtlarını evinizde uygularken bazı kuralları hatırlamanızda fayda var. Duvar kağıdınızı kullanacağınız duvarınızın gerçekten uygun olduğuna emin misiniz? Seçtiğiniz manzara ya da resim dekorasyonunuzla uyumlu mu?

Örneğin klasik bir koltuk takımının bulunduğu bir odaya popart bir resim uygulanması pek uygun olmayacaktır. Klasik bir oda için romantik bir bahçe ya da manzara resmi uygun olur. Aynı zamanda modern minimalist bir salon için de popart bir duvar kağıdı uygun olacaktır.

Manzara resimli duvar kağıtlarının ebatlarına dikkat edilerek uygulanması çok önemlidir. Üç farklı ebatta olup küçük ebatlı kapı panosu olarak kullanılabilecek bir ebatta da bulabilirsiniz. Büyük duvarlara, daha orta boy ve kapı boyuna uygun tasarımlarda dizayn edilmişler.

Kapılara uygulayacağınız resimli duvar kağıtları için kapınızın düz bir yüzeye sahip olması gerektiğini unutmayın. Kapılarda yapılacak uygulamalar içinde yukarıda belirttiğimiz kurallar geçerlidir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler