Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mint Yeşili

Bu yıl özellikle uçuk pastel tonlar yükselen bir trend yakaladı. Giyimden dekorasyona kadar her yerde pastel renklere rastlamanız çok kolay bir hale geldi. Pastel tonlar arasında popüler olan renklerden birisi de mint yeşili yani uçuk nane yeşili.

Mint yeşilini dekorasyonda kullanma fikri oluştuğunda diğer mobilya ve malzemelerinizi kontrol etmeniz gerekecek. Bu renk ile uyumsuz renkleri eleyerek uyumlu renkler ile çalışmanız gerekecektir. Bu nedenle genel mobilya renginizi değerlendirdikten sonra bu değişikliğe karar vermelisiniz.

Mint yeşili ile beyaz arasında güzel bir uyum yakalarsınız, aynı zamanda pastel renkler, ahşap ve mor gibi renklerle de dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Buradaki tek ve en önemli kriter sizin beğenip beğenmediğiniz. Pastel renkleri birlikte çalışarak oluşturulmuş dekorasyonda pastoral ve romantik bir atmosferde oluşmaktadır.

Mint yeşilini duvar boyası olarak kullanmak istemiyorsanız mobilyalarda ya da aksesuarlarda tercih edebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ya da tost makinesi gibi mutfak aletlerinde de renk seçenekleri içinde bulabilirsiniz.

Mint yeşilini kullanmanın ya da denemenin en kolay yolu tekstil ürünlerinden geçer. Mint yeşili bir masa örtüsü alarak bu rengin sizi mutlu edip etmediğine bakabilirsiniz. Duvar panosu ya da en kolayı yastıklarınızda bu rengin üzerinizdeki etkisini gözlemleme imkanı bulabilirsiniz. Hoşunuza gitmediğini farkettiğinizde değiştirmesi de çok kolay olacaktır.


  • mint yeşili yatak örtüsü (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler