Mobilya ve Dekorasyon Rehberi

İkizler Burcu

İkizler burcu insanına göre ev aydınlık ve havadar olmalı. Oturduğunuz mekânın ferah ve kullanılan renklerin birbirine uyumu en çok dikkat ettiğiniz noktadır. Size göre eviniz sanki bir sanat eseri gibi olmalı. Ruhunuzdaki hareketlilik ev düzeninize de yansır, birkaç ayda bir evinizin şeklini değiştiriyor, her şeyi eskisinden daha görünür yapmaya bayılıyorsunuz. Büyük, geniş pencereler evinize çok ışık getirir ve böylece mekânınız daha geniş gözükür. Geniş ve büyük alanları sevdiğinizden, kesinlikle fazla mobilyaya tahammülünüz yoktur. Evinizde çok fazla süs eşyası bulundurmamayı düşünerek evinizi döşersiniz. Her ay yerleri değişen birkaç bitki, evinizin yeşillik ihtiyacını giderir. Duvar renkleri ya beyaz ya da bej tonlarında olmalıdır. Duvarlarda da her şey az ve öz olmalı!

Dekorasyon İpucu: Nerede ve ne yapacağı belli olmayan İkizler burcu çift karakterlidir. Kendisini en iyi gri ile kombine renkli döşemeler arasında ifade edebilir. Doğallığı sevdiği için açık mavi, yada sarı renkle uyumlu olacaktır. Evini ve özellikle elektroniğe olan merakından dolayı modern eşyalara ve elektronik cihazlara düşkündür. Bu konuda gösterişe bayılır. Dev ekranlı televizyonlar ve büyük müzik setleri satın alır. Büyük kapılardan, geniş pencerelerden hoşlanır. Ancak İkizler burcunun tarzı, kesinlikle ağır bir dekorasyon değildir. Kumaşlardaki tercihi ise çizgili ve kareli desenlere sahip olanlarıdır.

Özellikleri: Modayı yakından takip ederler. İşlevsel objeler ararlar. Son teknoloji elektronik aygıtlarını sergileyebilecekleri bir eğlence köşesi mutlaka vardır. L şeklindeki kanapeler, sohbeti seven İkizler için yaratılmıştır.

Renkleri: Açık sarı tonları, yeşiller ve maviler.