Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Modern Dekoratif Ürünler

Hayal gücü ve teknoloji ile birlikte ev aksesuarlarında çeşitli ve dekoratif ürünler tasarlanıyor. Malzemelerin kolayca işlenebilmesi, dijital baskı  işlerinin kolayca yapılabilmesi ile renkli ve göz alıcı tasarımlarda dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Pleksi malzeme üzerine yapılan dekoratif saatler ve bu saatlerin yanında yine aynı renklerde hazırlanan stickerlar ile dilediğiniz tasarımı kendiniz de yapabilirsiniz. Hem saat hem de duvar dekorasyonunuz için önemli bir malzeme elde etmiş olacaksınız.

Saatleri ve diğer ürünleri incelemek indirimli fiyatlarla satın almak için tıklayın.

Dekoratif pleksi saatlerin dışında tablo saatlerde duvar dekorasyonunuz için kullanabileceğiniz değerli malzemelerden. Tablo şeklindeki siyah beyaz ve renkli resimler saatlerle zenginleştiriliyor. Nostaljik ya da modern görünümlerdeki duvar saatlerini değişik boyutlarda ve görsellerde kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise saat ile dekorasyonunuzun renk ve tarz açısından uyumlu olmasıdır.


  • ferforje hangi boyayla beyaza boyanır (2)
  • koçtaş dekoratif ürünler (2)
  • mudo ahsap oymali tablo (2)
  • akrilik boya fistik yesili elde etmek (1)
  • balkons eski koltuk nasil yerlesir (1)
  • çeşitli malzemelerden süs yapımı (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arşivler