Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Modern Salon

Salon dekorasyonu yapmak öncelikle dekorasyonda kullanacağınız tarzınızı seçmek ile başlar. Salon için modern dekorasyonu seçecekseniz örnekleri incelemelisiniz. Modern salon için mobilya seçimleri içinde köşe koltuklar ve modern çizgilerdeki koltuklar ideal seçimlerdir.

Modern salon dekorasyonu için düz renkli köşe ya da düz hatlardaki modern koltuklar kullanmalısınız. Modern koltuklarınızda desenli minderlere yer verebilirsiniz.

Renkli minderler ile birlikte renkli ve desenli halılar kullanabilir, bunları farklı renklerdeki aksesuarlarla birlikte kullanabilirsiniz. Minder ve halılardaki desenlerin uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz.

Modern kitaplıklar ve sehpalar ise modern bir salonun iç dekorasyonunda olmazsa olmazlar arasındadırlar. Dilerseniz bir kaç klasik parçayı diğer mobilyalardan ayrı olarak kullanabilirsiniz ama aşırıya kaçmamak gereklidir. Tek bir koltuk ya da tek bir sehpa klasik olarak kullanılabilecek mobilyalar arasındadır.

Deri koltuklar, cam sehpalar ve modern aksesuarların yanında modern tablolar ile yapılacak bir dekorasyon ile istediğiniz tarzda bir salona sahip olabilirsiniz.

Modern dekorasyon için gri, kahve, bej, beyaz ve krem gibi renkler tercih edebilirsiniz. Bu renklerin arasında ayrıntılar için parlak renkler kullanabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler