Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mor Koltuk Modelleri

mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (7)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (2)

Mor renk şık dekorasyonlar yapmak için en çok tercih edilen renklerden birisidir. Mor renk zenginlik anlamı da içerdiğinden gösterişli ve kaliteli atmosferler yaratmakta sıklıkla kullanılır. Özellikle salon dekorasyonlarında mor koltuk modelleri, perdeler, puflar ve duvar rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Asil bir renk olan mor koltuk takımları için ise başarılı uygulamalar içermektedir.

Mor koltuk modelleri genel olarak kadife, saten gibi kumaşların kullanıldığı tasarımlarda kullanılırlar. Kadifenin yumuşak dokusu ile mor renk uyumu gerçekten dekorasyonlarda kullanılmaya değer görüntüler meydana getirir. Saten kumaş kullanımı ise berjerler, tekli koltuklarda daha doğru bir seçim olacaktır.

Mor koltuk takımlarında mor rengin tonları ile oynayarak farklı bir koltuk takımı elde edebilirsiniz. Yastık ve perdelerde de bu farklı tonları kullanmakta özgürsünüz. Renk tonları uyumu için örnekleri incelemenizi öneriyoruz.

mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (6)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (11)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (4)

Mor koltuk modelleri ile kullanılacak diğer renkler ise krem, beyaz, pembe, yeşil, mavi ve sarıdır. Mor rengin bazı tonlarının iddialı dekorasyonlar yaratacağını ve renk kombinasyonlarında zorluk yaratacağını unutmayın. Bazı mor tonları ile beyaz rengi kullanamazken bazı tonlar ile iyi bir uyum yakalarsınız. Morun tonları da dekorasyonunuz için çok önemli bir tercih olacaktır.

Mor rengi her tarz koltukta kullanabilirsiniz. Klasik ya da modern tasarımlara sahip olması bu rengin kullanımını etkilemez. Şık ve asil dekorasyonlar için mor rengi kullanmak iyi bir seçim olacaktır.

mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (9)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (3)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (10)

mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (5)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (1)mor koltuk modelleri salon oturma odasi dekorasyonu kadife saten kumasli mor koltuklar (8)


  • yeşil renk kadife koltuga nasıl perde gider (1)

One Response to Mor Koltuk Modelleri

  • Koltuklarim gul kurusu halim beyaz sizce perdem hangi renk olmali . Ve koltuklarimin kirlantleri su yesili ve pudra rengi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler