Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Dolabı Renkleri

Mutfak dolapları çeşit ve renkleri her gün çoğalmakta. Artık dilediğiniz renk bir mutfağa sahip olmanız çok kolay. Fakat tercihlerimiz yine de standart renklerde oluyor. Beyaz, gri ve ahşap gibi renkler uyumluluğu açısından kullanım kolaylığı getirdiğinden çok tercih ediliyor.

Yüzey özellikleri ile de farklılaşan mutfak dolaplarının fiyatlarıda kullanılan malzemeye göre oldukça farklı. Lake yüzeyler son yılların en moda dolay kaplamalarını oluşturuyor.

Mutfağınızı yaptırmadan önce profesyonel yardım almak belkide en iyi yöntem olacaktır. Alanın en işlevsel şekilde tasarlanmasını usta ellere bırakın.

Kurumsal firmalarda yaptıracağınız gibi işinin ehli bir mutfak ustasıda çok güzel çözümler üretebilir. Ama siz siz olun mutfak dolaplarının montajı sırasında hazır bulunun bir sürprizle karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.


2 Responses to Mutfak Dolabı Renkleri

  • resim 3 teki tas pano nasil montaj oluyor

  • yeni evimin mutfagi kucuk ve aydinlikta degil aydinlatma sorunu bir sekilde cozulur ancak mutfak dolap rengimi malesf secemiyorum beyaz olacak ama sizce beyazi neyle kombine etmeliyim simdiden tesekurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler