Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Dolap Renkleri

mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (3)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (7)

Mutfak renkleri 2013 yılında canlı ve enerji dolu renkler arasından seçiliyor. Klasik renklerin yanında bordo ve mürdüm eriği rengi mutfak dolap renkleri arasında yine en popülerler olacaklar. Yeni renkler ise su yeşili ve yine su mavisi gibi pastel renkler, bunun yanında yeşilin koyu tonları, çağla yeşili, zümrüt yeşili ve fıstık yeşili ile ahşap doğal renkleri bu yılın dolap renkleri olacaklar.

Klasik siyah ve beyaz renkler tek başına mutfak dolaplarında kullanılırken yukarıdaki renklerle birlikte ikili olarakta kullanılabilirler. Eğer parlak renkleri seviyorsanız sarı, pembe ve turkuaz renklerde mutfak dolaplarında yer alacaklar. Doğal görünümleri seviyorsanız ahşap kaplamaları tercih etmelisiniz.

mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (1)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (8)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (10)

2013 yılında mutfak dolap renkleri bu şekilde seçilirken; dolap kapakları klasik modeller ve düz kapaklardan oluşuyorlar. Düz kapaklarda lake kaplamaları da yine bu yıl da sıklıkla göreceğiz. Hatta ahşap dolap renklerinde bile lake kaplamalar ile şık görünümlü mutfaklara sahip olabilirsiniz. Eğer dolap kapaklarınız klasik bir tarzda ise ve değiştirmeden rengini değiştirmek istiyorsanız su yeşilini denemenizi öneririz.

Bu yılın modası rustik mutfaklar için yeşil ve mavilerin yanında ahşap rengini birlikte kullanmalısınız. İki renkli mutfak dolaplarında buradaki renklerden seçtiklerinizi kullanarak son moda bir mutfak sahibi olabilirsiniz.

Örneklerde de gördüğünüz gibi sarı pembe turuncu gibi renkleri birlikte kullanarak pop art bir mutfak tasarlayabilirsiniz.

mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (2)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (4)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (5)

mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (9)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (6)mutfak dolap renkleri 2013 yesil aqua mavi siyah bordo pembe sari ahsap kahve beyaz murdum (11)


  • mutfak dolabı boyama teknikleri (2)
  • murdun moru (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler