Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Fayans Modelleri

mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (10)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (8)

Mutfak dekorasyonunda en önemli yapıtaşlarından birisi de tezgah üstü duvar üzerine uygulanan seramik ya da farklı malzemelerden kaplamalar olmaktadır. Mutfak fayans modelleri bu anlamda dekorasyonun ayrılmaz bir parçası olurken, tüm mutfağın havasını da bir anlamda değiştirebilecek uygulamaya da sahiptir.

Sadece mutfak seramiklerinin rengini ve tarzını değiştirerekte mutfağınızda büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Beyaz mutfağınızdaki beyaz fayansları desenli ya da renkli olanları ile değiştirmeniz yeterli olacaktır.

mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (1)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (2)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (3)

Mutfak fayansları öncelikli olarak kullanım alanına ve ihtiyaca göre seçilmelidir. Bunun yanısıra kolay temizlenebilir olması, dayanıklı bir yüzeye sahip olması, zaman içinde ilk halini koruyabilmesi seçerken dikkat edilmesi gereken ilk noktalardır. Temizlemesi zor fayans ve seramikler ileride size pişmanlık yaratma ihtimali taşıyacaktır.

İkinci olarak seçtiğiniz fayans ya da seramik modelinin mutfağınızın diğer elemanları ile uyumlu olmasını sağlamanız. Renk uyumu, uygulama kolaylığı, tarz ve desenler burada devreye girmekte ve kişisel zevkleriniz ile harmanlanmaktadır.

mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (7)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (4)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (9)

mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (6)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (5)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (1)

mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (11)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (12)mutfak fayans modelleri renkli duvar karolari seramik ornekleri (13)

  • mutfak fayansları (147)
  • mutfak seramikleri (96)
  • 3 boyutlu fayans fiyatları (89)
  • mutfak fayans modelleri (64)
  • tezgah üstü fayans modelleri (58)
  • tezgah üstü seramik modelleri (57)
  • çanakkale seramik mutfak fayans modelleri (50)
  • kendinden desenli mutfak dolapları (32)
  • fayans modelleri (28)
  • mutfak duvar taşları (26)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Son Yorumlar
Arşivler