Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Köşe Takımları

Evlerde yemeklerin yapıldığı ve yendiği tek bir toplanma alanıvardır oda mutfaklar. Gelişen teknoloji ve sosyal yapı nedeniyle aileler bir araya ancak mutfaklarda gelebiliyor. Gençlerin PC ve tv başından ayrılmıyorlar.  Mutfak köşe takımları yemeklerin yendiği ve hoş sohbetlerin geçtiği en önemliyerlerdir. Ayrıca mutfak dekorasyonunun  en önemli noktalarından olan ve yumuşak çizgilerle tasarlanan mutfak köşe takımları, mutfaklarda farklı bir tarz yaratır. Geniş mekanlarda kendi modelini ve stilini daha da belirginleştirir.

Mutfak dekorasyonunda köşe takımlar son yıllarda popüler hale gelmiştir. Öncelikle, mekanın büyük yada küçük olması değil seçtiğiniz köşe takımın fonksiyonel ve kullanışlı olmasıönemlidir . Mutfak köşe takımları günümüzde hala aranan mobilyalar arasındadır. Dekoratif olduğu kadar şık köşe takımlarını kendiniz için özelde yaptırabilirsiniz.

Yemeklerimizi pratik olsun diye genellikle mutfakta yeriz. Özellikle herkes işe gidiyorsa. Hem pratik hem göz zevkimize hitap eden birçok model bulabiliriz.  Bu köşe takımları mutfaklar için oldukça kullanışlı ve zevkli görünüyorlar.


10 Responses to Mutfak Köşe Takımları

 • köşe mutfak modellerinden(lüks mobilya 04 ve 05 modellere ) nereden ulaşabilirim ve fiyatları ne kadardır ?
  Teşekkürler ;

  • Merhaba
   05 modelini İnegöl de mobilya imalatçılarından bulabilirsiniz. 04 modeli ise kombine edilmiş bir masa, köşe koltuk ve sandalyelerden oluşuyor. Biribirinden ayrı parçalardan oluştuğu için bu şekilde bir oluşuma girmeniz gerekli.

   • moderller çok güzel bunlara almak için nasıl ulaşırım

    • merhabalar

     köşe takımlarında bellona gibi markaların modelleri olduğu gibi masko gibi mobilyacılar sitesinde rahatlıkla bulacağınız üreticiler olacaktır. internet üzerinden bilindik firmaların koleksiyonlarına bakabilirsiniz. iyi günler.

 • Merhabalar; model 03 ve 06 fiyatlarını ve nereden bulabileceğim konusunda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim , şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

  • merhaba mehtap hanım
   03 numaralı model bellonada mevcut. tasarım değiştirme durumlarıda var tabiki. diğer modelin benzerleri ise istikbal ve inegöl mobilyada bulunmaktadır. iyi günler.

 • merhabalar..
  06 numaralı ürünü nerede bulabilirim acaba?
  ve yaklaşık fiyatları nelerdir??

  • merhaba aslı hanım
   inegöl deki mobilyacılarda bulabilirsiniz. benzer modelleri büyük mobilya markalarında da mevcut. iyi günler.

 • Merhaba,
  05 numaralı modelin fiyatını ve nereden bulacağımı öğrenmek istiyorum.Teşekkürler iyi günler…

 • 02 03 08 modellerinin fiyatlarını öğrenebilirmiyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler