Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Mobilyalarınızı özenle seçin.

Oturma odaları çalışma, dinlenme ve oyun yeridir. Bu nedenle çekici bir yer olmalıdır ayrıca arkadaşlarınızla ve ailenizle bir araya gelme odasıdır.

Bu oda “kendinizi ortaya koyabileceğiniz” sanat, renk ve sevdiğiniz koleksiyonları görüntülemek için mükemmel bir yerdir. Oda Dekorasyonu kişiliğiniz ve yaşam biçiminiz hakkında konuşur ve böylece dünya görüşünüzü dile getirir, doğru hesaplamalısınız.

Odağı, sizin bireyselliğinizi herhangi bir tasarım tarzı ile uygun olarak ifade etmektir. Konfor ve stil ile döşenmiş, bir oturma odası ev kalbinde sığınacak bir yer olabilir.

Kamu ve özel hayat arasındaki eşik oturma odasıdır. Rahat, konforlu bir boşluk oluşturun o zaman ne olursa olsun, odanızın içi her zaman hayat dolu olacak.

Oturma Odası Mobilya Fikirleri

Oturma odası yaşam içindir. Bir toplantı yeri, rahat tarzı ile aile ve arkadaşları kucaklayan bir yerdir. Yaşamınızı zenginleştirmek istiyorsanız, okuma, konuşma, çalışma ve rahatlatıcı alanlar oluşturun ve aile dostu bir ortam yaratın.

 

Mobilya, malzemeler ve ilham renkleri seçin. Kendi gözünüze güvenin ve dekorasyon hakkında duygular sizi yönlendirsin. Bu sizin oturma odası Dekorasyonu için iyi fikirler üretmenizi sağlayacaktır. Temel elemanlar ile başlayın: iyi ve rahat bir kanepe, çok yönlü bir sehpa, güzel örtüler, kalite halı.

Yeni mobilya için alışveriş yaparken güvenlik ve konfor yanında güzellik de önemli olsun. Detaylandırma dostu olan tasarımlar arayın. Konfor ve iyi enerji duygusunu artırmak için oturma odası mobilyalarında kolayca hareket edebilir adalar oluşturmaya çalışın. Bitkiler, heykel, aydınlatma, sanat ve mobilya gibi donanımlar, yada bunların herhangi bir kombinasyonu ile köşeleri oluşturun.

İç mekan ruhun doğal yansımasıdır – Coco Chanel

otuma odasi dekorasyon fikirleriOda da görünüm olarak insanlarda sosyal yakınlık ve gevşemeyi teşvik etmek için birincil olarak kanepe yerleştirin.  Böylece oturma odanıza, herkes için rahat ve çekici hem de konforlu oda görünümü verebilirsiniz. İdeal Gösterim için oturma odanızın köşelerde açık olduğundan emin olun. Derli toplu ve bolluk duygusu anahtarı: tüm gerekli olan mevcut, bol,  açık ve yaşanabilir alan bu odada vardır.

Oturma odası dekorasyonu hoş geldin duygusunu ifade eder ve evinizin geri kalanı için sesi ayarlar. Tanımı gereği oturma odası evin hayat ve ruh dolu alanıdır.


  • oturma odası dekorasyon fikirleri (1)

One Response to Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

  • benim odam 11.86 metrekare bu alandaki hacimde maksimum malzeme minimum kayıpla özgürce dekore edilebilmeli koçtas a bu konuda italyanlardan isveçlerden eksik bırakmadığ için tesekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler