Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası İçin Lambader

oturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri mavioturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri gri ahsap beyazoturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri gri kirmizi

Aydınlatmaların evlerimiz için taşıdığı önem tartışılmaz. Özellikle dekoratif çözümlerde kullanılan lambaderler evinizin havasını değiştirecek özelliklerde seçilebilir. Farklı stillerde ve renklerde lambaderleri tüm aydınlatmacılarda ve yapı marketlerde bulabilirsiniz.

Oturma odası için lambader seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Lambaderin tarzının dekorasyon tarzınız ile aynı olması ve renklerinin dekorasyonunuza uygun seçimi öncelikli olarak önemlidir. Uygun seçilmiş bir lambader ile gözalıcı ve farklı dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.

oturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri beyaz sari bejoturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri sarı bejoturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri siyah beyaz kirmizi

Lambader modelleri son yıllarda çok farklı tarzlarda üretiliyorlar. Hareketli kısımları ile istediğiniz yöne çevirebildiğiniz başlıkları ve estetik gövde kısmı ile sizin seçiminize kalmış bir çok şekli içlerinde barındıran modelleri bulabilirsiniz. Yükseklikleri ve aydınlatma güçleri ile ihtiyacınıza uygun olan bir modeli kendiniz için seçebilirsiniz.

Oturma odasında lambaderleri koltuk yanında ve kitaplıkların yanında kullanabilirsiniz. Oturma odası örneklerini incelediğinizde lambader kullanımının nasıl olacağı konusunda fikir edinebilirsiniz. Lambaderler için ekteki örnekleri incelemenizi öneriyoruz.

oturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri moroturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri beyaz kum bejioturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri krem siyah

Lambader çeşitleri içinde genel ortam aydınlatması için kullanılabilecek modeller olduğu gibi okuma ışığı olarak kullanılabilecek modellerde bulunmaktadır. Okuma ışığı olarak kullanacağınız lambaderlerin aşağıya dönük bir aydınlatma yapması ve yönünün ayarlanabilmesi önemlidir.

Lambaderlerin aydınlatma amacı dışında dekorasyon  aksesuarı olarakta kullanabilirsiniz. Boşluğu hissedilen bir köşeyi dolduracak bir aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz.

oturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri yesil beyazoturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri kahve mavioturma odasi salon icin lambader secimi aydinlatma modelleri lila kirmizi


  • dekorasyon salon abajuru (5)

4 Responses to Oturma Odası İçin Lambader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler