Perde Modelleri 2018

İç dekorasyonun en önemli parçası haline gelen perdeler modaya uygun ve özenle seçilmiş modellerle bir evin tüm görünümünü değiştirebiliyor. Perdeler dekorasyonların en önemli tamamlayıcısı haline gelmiş durumdadır. Seçeceğiniz perde stilinize göre tüm dekorasyonunuz değişebilir, iyi ya da kötü görünebilir.

Bu nedenle perde seçimlerinde hem odanızın dekorasyonuna uygunluk, hem odanızın işlevi hem de yılın perde trendlerine uygunluk çok önemlidir. Perde seçiminde diğer bir unsur da perdenin kullanım kolaylığı ile isteklerinize de cevap vermesi. Örneğin stor perdeler çok kullanışlı gibi görünse de çok açılan camlarda sorun haline gelebiliyor. Perde seçerken işlevsel olmasına da dikkat etmek gerekiyor.

2018 perde modelleri desenli perdelerin muhteşem dönüşü ile başladı diyebiliriz. Renkli perdeler modern, klasik, vintage tarza uyacak desenler evinizi renklendirmek için çok uygun Desenli perde modellerini oturma odası, yatak odası ve çocuk odası için kullanabilirsiniz.

Son birkaç yıldır zebra stor perdelerin altın çağı yaşanıyor. Zebra perdeler modern görünümleri, çeşitli renk seçenekleri ve farklı özellikleri ile evinizin her odası için tercih edilebilir. Perde modelleri 2018 içerisinde zebra perdelerin ayrı bir yeri var.

Stor perdelerde çok çeşitli seçenekler bulunuyor. Tam karartmalardan, ikili sistemlere kadar kendi odanıza hangisini uygun görüyorsanız tercih edebilirsiniz. Renkler ve desenlerde 2018 yılında daha bir göz alıcı ve çeşitlilik sunuyor.

Rustik perdelerde 2018 yılı modası için bohem tarz kullanmak sıradışı gelecektir. Desenler ve rustik bir araya geldiğinde kibar, seçkin bir perde modeli ortaya çıkacaktır. Salon perdesi olabileceği gibi yatak odası içinde düşünülebilir.

2018 perde modelleri için geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Duman rengi tüllerden fransız tarzı bir perde ortaya çıkarabilirsiniz. İki yandan çiçek topuzlarla toplayacağınız tülleriniz yatak odanız için ideal olacaktır.

Modern dekorasyonlar için 2018 perde modellerinde renkli zebra perdeler öneriliyor. Özellikle büyük kayar kapılı pencerelerde bu stor modellerini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Stor perdeler 2018 yılında tüller ve perdelerle çeşitli kombinasyonlarla karşımıza çıkıyor. Stor perdeler gri tüller ile birlikte salon perdesi olarak kullanılabilir.

Oturma odanız çok aydınlık ise bu ışığı ayarlayabilmek için blackout stor perdeler kullanılıyor. Stor perdenizi dengelemek için düz desensiz bir tül ile kombine edebilirsiniz.

Koyu renkli stor ve perdeler özellikle yatak odası için tercih ediliyor. Açık nötr renklerle kullanıldığında dengeli ve ışık durumuna göre değişken bir ortamın anahtarı bu perde modeli olacaktır.

Salon perde dekorasyonu için fon perdeler tüllerle birlikte zengin pileli ve katmanlı modellerle lullanılacak. 2018 perdelerinde katmanlar ve renk oyunları pencerelerinizde kendini gösterecek.

Hiç değişmeyen klasik tarz perdeler 2018 yılında da devam ediyor. Tül ve perdeleri bir arada kullanan fransız tarzı misafir odası dekorasyonunuz eğer uygunda tercih edebilirsiniz.

2018 oerde tasarımlarında göz alıcı metaller ve püsküller bulabilirsiniz. Salonunuz için bol pileli perde ve tülünüzü bu şekilde toplayarak kullanın.

Stor tüller ve desenli fon perdeler şık ve zarif yatak odası perdesi için 2018 modelleri arasından seçilebilir. Ayrıca çeşitli desenlerde stor tül 2018 perde modelleri arasında bulunuyor.

2018 de yatak odanız için çiçekli lila bir stor perde ve çizgili lila rengi uçuşan bir tül seçebilirsiniz. Romantik etkileri 2018 perde modellerinde görebilirsiniz.

Desenli storlar 2018’in perde modasını en iyi şekilde yansıtıyor. Ekose desenli stor tülünüzle mavi perdeleriniz bebek odası için çok uygun olacaktır.

2018 perde modellerinde desenler ve renkler güçlü bir etki yaratacak şekilde karşınıza çıkacak. Parlak renkler, büyük desenler modern oturma odaları için cesur seçimler olacaktır.

Katlanan stor perdeler, ahşap jaluziler ve jüt gibi doğal malzemeler 2018 perde koleksiyonlarında bulunan modeller arasında geliyor. Dekorasyonunuza renk katacak stor modellerini bulabilirsiniz.