Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Salon Dizaynı

buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (3)DC Design House 2012

Evinizin vitrini sayılabilecek, misafirlerinizin ve yabancı insanların en çok gördüğü salonlarınızın dekorasyonu evinizin diğer alanlarından daha önemlidir. Salon dizaynı büyük bir alanda yapıldığı için daha rahat hareket edebileceğiniz bir alanda çalışma imkanı bulacaksınız. Rahat ve geniş boşluklar yaratabileceğiniz ferah bir mekan oluşturabilirsiniz.

Salon dizaynı içerisinde hangi mobilyaları ve alanları barındıracağına karar vermenizle başlayacaktır. Sadece koltuk takımı mı olacak yoksa, duvar ünitesi, yemek masası ve mobilyaları gibi diğer grup mobilyaları da kapsayacak bir dekorasyon mu olacak?

buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (11)buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (1)

Geniş bir alan dekorasyonu için mobilyalar büyük ve çok parçalı olarak seçilebilir ve rahatlıkla kullanılabilir. Büyük orta sehpalar, puflar, büyük halılar ve iyi bir aydınlatma büyük bir salon dizaynı için gerekli olacak ayrıntılardır.

Büyük bir salon tasarımı içerisinde yemek odası takımını da kullanabilirsiniz. Salon oturma takımları ile uyumlu yemek odası mobilyaları ile salonunuzu ikiye ayırarak farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Tekli berjerler ile ayrı bir okuma ve oturma lanı da büyük bir salon içerisinde yer alabilir.

buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (2)buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (4)

Büyük bir salon için düşünebileceğiniz çok sayıda farklı dekorasyon şekli mevcuttur. Salon dekorasyonu için çeşitli örnekleri inceleyerek nasıl bir dizayn istediğinize karar vermelisiniz. Duvar rengi, yer döşemeleri, perdeler ve aydınlatma seçimi mobilyalar seçildikten sonra yapılabilir.

Sizin kişiliğinizi ve karakterini yansıtacağı için salon dekorasyonuna ayrı bir önem vermeniz gerekecektir. Salonunuz sizi başkalarının gözünde şekillendirecek en önemli mekandır.

buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (5)buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (7)

buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (8)buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (9)

buyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasikbuyuk evler icin salon dizayni dekorasyon stilleri oturma alani ve yemek alani modern klasik (10)


  • salon masa dekorasyonu (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler