Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Siyah Beyaz Mutfak

siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (11)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (10)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (8)

Klasik mutfak renkleri arasında mutlaka siyah ve beyazı görebilirsiniz. Ciddi ve karizmatik siyah beyaz mutfak her zaman farklı bir duruş sergileyerek kullanan kişinin karakterini ortaya koyacaktır. Siyah beyaz mutfak dekorasyonu iki rengin yoğunluğunun farklı olarak kullanılmasıyla aydınlık ya da loş ortamlara dönüştürülebilir. Burada aydınlatma seçimlerinin etkiside yabana atılmamalıdır.

Siyah ve beyaz renk ikilisi varlık ve yokluk içinde değişen bir denge sağlar. siyah rengin derinliği ile beyazın parlaklığı zıt renklerin bir arada neler meydana çıkaracağının en önemli delilidir. Gelelim siyah beyaz mutfaklarla ilgili örneklerimize.

Önünüzde aslında birçok seçenek olsa da en önemlilerinden birinci sırada beyaz rengin mutfak dolapları ve yer kaplamalarında kullanılması ile tezgah ve tezgah üstü duvarın siyah tercih edilmesidir. Burada ağırlık beyaz renkte olacağından aydınlık ve ferah bir mutfağa sahip olacaksınız.

siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (3)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (1)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (7)

İkinci uygulama mutfak dolaplarının siyah seçilerek yer kaplamaları, duvarlar ve tezgah üstü kısımların beyaz olarak değerlendirilmesidir. Bu dekorasyonda sonuç olarak siyah biraz daha yoğunluk kazanacak ama beyazın geniş alanda kullanımı ile dengelenerek dikkat çekici siyah mutfak dolaplarınızın olmasıdır.

Diğer uygulamalar ise siyah rengin daha yoğunluklu olarak hem dolap hem yer kaplamalarında kullanılması ve daha ileri uygulamalarda ise tezgah üstü kaplamalarında komple siyah tercih edilmesidir.

Siyah beyaz mutfaklarda renk yoğunluklarına göre aydınlatma elemanlarının gücü ve konumları da önemli olmaktadır. İster modern, ister klasik mutfak olsun iddialı siyah karşısında mutlaka iyi aydınlatmalara ihtiyacınız olacaktır.

siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (2)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (6)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (9)

Siyah beyaz mutfak seçmeden önce bu rengin sizin isteklerinize ve kişiliğinize uygun olup olmadığına karar verin. Daha sonra örnekleri inceleyerek nasıl bir uygulama istediğinizi belirleyerek başlayabilirsiniz.

Bu arada mutfağınıza sıkıcı olmasını önlemek amacıyla parlak renkli aksesuarlar ve mutfak aletleri ekleyebilirsiniz. Bunları zaman içinde değiştirerek farklılık yaratmakta sizin elinizde olacaktır.

siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (12)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (5)

siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (13)siyah beyaz mutfak dekorasyon fikirleri mutfak dolap tezgah rengi ustu fayans rengi duvar yer seramik aksesuar alet (4)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler