Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Sürgülü Cam Kapı

Modern dekorasyon lu evler için sürgülü cam kapı modellerini düşünmenizi tavsiye ederiz. Cam kapılar modern ve şık görünümlerinin yanında kapıların işgal ettiği alanlarıda ortadan kaldırıyor. Metal bir aksam üzerinde kayan kapılar ayna olarakta kullanılabilir.

Camlar için değişik desenler ve renkler kullanmanız mümkün. Cam üzerine yapılan işlemler ile şeffaflığını değiştirebilirsiniz. Ya da tamamen mat olarak bir modern kapılar elde edebilirsiniz.


5 Responses to Sürgülü Cam Kapı

 • Merhabalar.
  Sayın yetkililer, ben bu cam kapıları çok beğendim. Kendimce kafamdan tasarım yapıyordum kendi evimdeki bazı kapıların yerine ne yapabilirim diye düşünürken tam da hayal ettiğim kapılar çıktı karşıma . Anladığıma göre ancak bu bölümü doldurarak iletişime geçebileceğiz. Bu kapıların eni, boyu nedir? montajı kolay mıdır? güvenli midir? montaj sonrası bakım gerekirse nereye müracaat edebilirim? Her ilde bayiliğiniz var mı? size kolay ulaşabilecek miyim? Montajı kaç gün sürer? Evin iç duvarlarının boya zamanı geldi, boyadan önce montaj olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Garanti süresi nedir? Bu siteyi bulduğuma memnun oldum, tanıştığımıza da. Görüşmek üzere..

  • Merhaba. Sayın yetkililer, dün gece sitenizi ziyaret ettiğimde çok ta anlamamakla birlikte bir cep tel no.su okudum, yarın gündüz siteye tekrar girerek numarayı aramayı denerim dedim kendi kendime. Şu an için tekrar sitenizi ziyaret ettim ancak numara göremiyorum. Mesaj olarak gönderdiğiniz bilgiler var mıydı gerçekten ve bir kere okuyunca mesajınızı siliyor musunuz. Tekrar mı mesaj göndermek gerekiyor size. Sorularımı kısa sürede yanıtlamanızı ve hemen silmemenizi rica ediyorum.Teşekkür ederim.

  • Merhabalar

   Sitemizde ürün satışı olmamakla birlikte, sitemiz dekorasyon fikirleri ve yeni ürünleri tanıtma amacıyla yola çıkmıştır. Bu nedenle cam kapı ürünleri için satış yapan firmalara başvurmanız gerekmektedir. İyi Günler dileriz.

 • Tekrar Merhaba. Sayın yetkili , malzeme + montaj fiyatını sormayı unutmuşum. Fiyatlara ilişkin bilgi de rica ediyorum. Teşekkürler.

 • merhaba sayın yetkili 80×180 ölçülerinde sürgülü cam kapı fiyatlarını yazarmı sınız.. örneğin sade siyah sürgülü cam kapının fiyatını öğrenmek istiyorum tşk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler