Tepe Home Mobilya

Tepe Home 1997 yılında kurulmuş, ülkemizde mobilya, ev aksesuarı, beyaz eşya ve elektronik eşya perakendeciliği alanında faaliyet gösteren, büyük mağazalar zinciridir. Tepe Home mağazalarında mobilya, ev aksesuarı, beyaz eşya ve elektronik ürün gruplarında çok çeşitli ve kaliteli ürünler biz müşterilere sunulmaktadır.

Tepe Home sayısız mağazası ile ulaşılabilir olduğu kadar farklı konseptlerde mobilyaları ile her zevke hitap etmeyi de başarıyor.

Tepe Home’da kampanya başladı. Mobilya ürünlerinde %30 + %15 indirim fırsatı. Yemek Odaları ve Oturma Gruplarında büyük indirim yapıyor. Deri koltuk modelleri ile ilgi çeken tasarımlar sunan Tepe Mobilya farklı malzeme seçenekleri ile de sizi memnun etmeye devam edecektir.

Yatak ve Genç odalarında indirim devam ediyor. Karyoladan bebek mobilyalarına kadar pek çok çeşit kampanya dahilinde yer alıyor. Bebek odası için mobilya arayışınızda çeşitli seçenekler bulacağınız Tepe mobilya işlevsel ürünler sunmaya önem veriyor.

İthal Mobilya ve Bahçe Gruplarında büyük indirim ve Deri Oturma Gruplarında indirim devam ediyor. Deri koltuklar, dolaplar ve sehpalar beğeninize sunulmuş. Modernden klasiğe kadar her türlü dekorasyon tarzına uygun mobilyaları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip.