Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Tv Arkası Duvar Kağıdı

Tv arkası duvar kağıtları için birkaç soru aldık ve size örnekler vererek kendi fikrinizi oluşturmanızı sağlamak istedik. Dekorasyon zevkleri kişiden kişiye değiştiği gibi göz yormayan renk ararken bilimsel etkenler dışında kişinin zevkide önemli bir etken oluşturur. Tv arkasına duvar kağıdı nasıl yapılır sorusunun cevabı göz yormayan düz renkli duvar kağıtlarının seçimi olarak verilebilir. Desenden kaçının bu gözünüzü yoracaktır.

Sadece duvar kağıdı değil düz duvar boyası renkleri ile de istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Göz en az yoran renk siyahtır çünkü siyah ışık yansıtmaz ve gözünüze gelen bir ışık olmadığı için göz sedece tv yi görmenizi sağlayacaktır. Ya da diğer tavsiye olarak gri tonları, hakiler ve bejlerde kullanılabilir.


 • duvar kağıdımı boyamı (1)
 • tv arkası duvar kağıtları (1)

3 Responses to Tv Arkası Duvar Kağıdı

 • Merhaba,

  TV koymayı düşündüğüm 4 m uzunluğundaki duvarım tam ortadan 1 karış içe doğru girintili. Yani soldan 2 m düz geliyor, sonraki 2m 1 karış derinde seyrediyor. Bu girintiyi tv ünitesi için nasıl kullanabilirim? Yoksa tuğla ile ördürüp düm düz mü yapmalıyım?

  • merhaba

   tam olarak konumu ve etraftaki mobilyalarınızın durumunu bilmediğimiz için duvarınızı düzleştirmeniz daha uygun gibi görünüyor. iyi günler.

 • modern tv ünitesinin arkasındaki duvar kağıdımı yoksa döşeme mi? eğer duvar kağıdı ise onu nereden bulabilirim?
  Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler