Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Varak Aynalar

varak ayna modelleri 4varak ayna modelleri 6varak ayna modelleri 3

Varak aynalar görsel zarafetleri ve gösterişli renkleri ile tercih edilen dekorasyon aksesuarları arasındadırlar. Genel kullanım klasik tarz dekorasyonlarda olsa da modern dekorasyonlara uygun varak ayna modellerini de bulabilirsiniz. Varak ayna modellerini yakından incelemek ve indirimli fiyatlardan satın almak için tıklayın.

Klasik dekorasyonlar için oymalı modelleri tercih ederken, modern dekorasyon için düz çerçeveli ya da modern çizgilerde çerçeve tasarımlarına sahip varak ayna modellerini kullanabilirsiniz.

varak ayna modelleri 9varak ayna modelleri 1varak ayna modelleri 2

Varak aynalar yemek odası, salon ve antre gibi pekçok alanda rahatlıkla kullanılabilecek bir aksesuar olma özelliğini taşır. Altın rengi varak çerçevesi ile gösterişli bir aksesuardır ve yanında kullanacağınız uyumlu aksesuarlara ihtiyaç duyabilir.

Elips, daire, kare, dikdörtgen ve özel şekillerde üretilen varak aynalar dekorasyonunuzda derinlik katarken dekorasyonunuzda da şıklık etkisi yaratacaktır.

varak ayna modelleri 7varak ayna modelleri 8varak ayna modelleri 11

varak ayna modelleri 10varak ayna modelleri 12varak ayna modelleri 5


One Response to Varak Aynalar

  • 12 numaralı aynanın fiyatı nedir? satın almak için canlı halini görmemiz mümkün müdür? kimle nasıl irtibata geçebilirim? teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler