Vitra Banyo Modelleri

Banyo tasarımları son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde değişiyor. Banyo tasarımında lider olan Vitra Banyo dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışıyor.

Ross Lovegrove Tasarımı

Ross Lovegrove özgür ve akıcı şekli ile bu banyo takımını, dünyanın en ünlü banyo aksesuar ve mobilya üreticisi Vitra için tasarlandı. Simetri ile özgürlükçü, rahatlatıcı tasarımını bu koleksiyonda da beğenilerinize sunuyor.

Diğer Vitra Banyo modelleri

Dünyaca ünlü tasarımcılardan Defne Koz’un Vitra için hazırladığı yeni karo seramik koleksiyonu 4D karoya yeni bir tarz katıyor. Pastel renklerin ve geometrik şekillerin yeraldığı koleksiyon, Özel malzemesi ve üretim tekniğiyle farklılaşıyor.

Mekanları yeniden yorumlayan VitrA 4D, uygulandığı yüzeye hareket katıyor. Koleksiyondaki 3 serinin desen ve tema çeşitliliği, kombinasyon özgürlüğü yaratıyor.

Defne Koz’un VitrA Karo için tasarladığı 5. koleksiyon 4D. Daha önce banyo ve karo koleksiyonları yaratan Defne Koz’un imzasını taşıyan İznik Koleksiyonu, 2006 yılında Red Dot ödülünü aldı.

İnovatif, sürdürülebilir ve tasarım odaklı seçenekler sunma vizyonuyla Vitra Pompei 2009 yılında, Vegas ise 2010 yılında Red Dot ödülüne layık görüldü.