Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Vizon Rengi

 vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu 10vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (1)

Vizon kürkü renginden gelen bu renk kahve ile gri arasında bir tondur. Açık ve koyu tonları arasında renk yoğunluğu ışık ve diğer etkenlere göre değişkenlik gösterebilir. Vizon rengi oturma odası ve salonlarda en çok koltuk, halı, perde ve duvar renklerinde kullanılır. Yatak odasında yine aynı şekilde halı, perde, duvar renklerinde ayrıca yatak başı, yatak örtüsü gibi eşyalarda kullanılabilir.

Vizon rengini ahşap mobilyalarda da kullanıldığını görebilirsiniz örneğin; mutfak dolaplarının rengi, yemek odası mobilyaları ve yatak odası mobilyalarında kullanımına rastlarsınız. Kahveye dönük tonları bu tarz mobilyalarda şık çözümler üretecektir.

Vizon rengi nötr ve sakin bir renk olması nedeni ile yakın kahve ve gri tonları ile aynı etkiyi dekorasyonlarda gösterir. Vizon renginin içerisine dekorasyonda parlak ve sıcak renkler ekleyerek bu olumsuz oluşabilecek etkileri ortadan kaldırabilirsiniz.

vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (2)vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (6)vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (4)

Vizon rengi banyolarda duvar ve yer seramiklerinde kullanılır. Sosyal mekanlarda, işyerlerinde ve nötr, ciddi bir dekorasyon yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir renktir.

Vizon rengi klasik ve şık dekorasyonlarda krem, mor, kahve tonları, bej, şampanya, beyaz ve gri tonları ile kullanılabilir.genel dekorasyon yaklaşımlarında bu renklerin kullanıldığını görebilirsiniz. Standart uygulamalarda bu renk yelpazesi kullanılarak dekorasyon yapılmaktadır. ayrıca altın sarısı detaylar ve siyah lake uygulamalarda detaylarda yer alarak şık ve kaliteli bir atmosfer yaratılır.

Eğer biraz daha özgün, hareketli ve enerjik dekorasyonlar istiyorsanız vizon renginin yanında hardal sarısı, limon küfü, pembe, fuşya, mor, bordo, pastel yeşil, mavi ve turkuaz ile bu tarz bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. En iyi uygulamayı öncelikle iyi araştırma yaparak bulabilirsiniz.

vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (3)vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (8)vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (11)

vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (5)vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (7)vizon rengi duvar boyasi mobilya duvar kagidi koltuk takimi perde masa banyo yatak ortusu (9)


 • vizon rengiyle kombinler (1)

One Response to Vizon Rengi

 • Merhabalar, yardımcı olacağınızı umut ediyorum.. vizon rengi modern tarz koltuk takımım var parlak krem ve ahsap renk tv unitesi ve masam var bana duvar kağıdı perde ve halı seçiminde yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler