Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Yeşil Koltuk Takımları

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (1)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (2)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (6)

Yeşil doğadan gelen bir renk olması sebebi ile doğayı, huzuru ve yaşamı çağrıştırmaktadır. Yeşil rengi evinizin birçok yerinde kullanabilirsiniz. En önemli kullanım noktası ise oturma odaları için yeşil koltuk takımları olmaktadır. Yeşil rengin sayısız tonunu göz önüne alacak olursak sayısız alternatif rengi dekorasyonlarımızda kullanma imkanına sahip oluruz.

Yeşil koltuk takımları klasik, modern yani dilediğiniz tarzda seçilebilir. Renk seçiminde ise son zamanlarınen  popüler rengi olan zümrüt yeşili, lime yeşili, çağla yeşili, su yeşili, nane yeşili ve fıstık yeşili gibi renkleri koltuk modellerinizde kullanabilirsiniz. Yeşil rengi tabi tonuna bağlı olarak krem, bej, kırmızı, kahve, mavi, turuncu, mor ve beyaz renk ile kombinasyonlar içinde kullanabilirsiniz.

Yeşil koltuk takımları renk, model ve diğer renklerle uyumu için örnekleri inceleyebilirsiniz.

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (10)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (4)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (12)

Yeşil rengi kullanırken renk tonu seçiminde nasıl bir atmosfer istediğinize bağlı olarak hareket edin. Aydınlık ortamlar için uçuk yeşil tonları, daha karanlık atmosfer için ise koyu yeşil tonlarına doğru yönelebilirsiniz. Koyu duvar renkleri uygulamasında mor duvar ve yeşil koltuk uygulamasını örnek olarak gösterebiliriz.

Yeşil rengi salon ve oturma odanızda kullanmanız dinlendirici bir etki yaratacaktır. Eğer yoğun çalışıyor ve eve geldiğinizde koltukta uzanarak dinleniyorsanız yeşil renk koltuk tercih etmelisiniz. Bu yorgunluğunuzu daha ilk anlardan itibaren azaltacak huzurlu bir ortam sağlayacak tercih olacaktır.

Yeşilin diğer uygulamaları için yazılarımızı incelemenizi öneriyoruz.

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (7)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (9)

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (8)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (11)

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (3)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (5)


  • zumrut yesili ve beyaz koltuk takimlari modelleri (2)
  • fistik yesili koltuga uyumlu renk (2)
  • kok yeşili koltuk (2)
  • yesil koltuk ne renk perde (2)
  • zümrüt yeşili koltuk takımları (1)
  • yeşil koltuklar (1)
  • yeşil koltukla hangi renk kanepe (1)
  • yeşil koltuk takımına ne renk perde (1)
  • yeşil koltuk takımı (1)
  • yeşil koltuğa ne renk halı gider (1)

One Response to Yeşil Koltuk Takımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler