Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Yeşil Koltuk Takımları

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (1)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (2)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (6)

Yeşil doğadan gelen bir renk olması sebebi ile doğayı, huzuru ve yaşamı çağrıştırmaktadır. Yeşil rengi evinizin birçok yerinde kullanabilirsiniz. En önemli kullanım noktası ise oturma odaları için yeşil koltuk takımları olmaktadır. Yeşil rengin sayısız tonunu göz önüne alacak olursak sayısız alternatif rengi dekorasyonlarımızda kullanma imkanına sahip oluruz.

Yeşil koltuk takımları klasik, modern yani dilediğiniz tarzda seçilebilir. Renk seçiminde ise son zamanlarınen  popüler rengi olan zümrüt yeşili, lime yeşili, çağla yeşili, su yeşili, nane yeşili ve fıstık yeşili gibi renkleri koltuk modellerinizde kullanabilirsiniz. Yeşil rengi tabi tonuna bağlı olarak krem, bej, kırmızı, kahve, mavi, turuncu, mor ve beyaz renk ile kombinasyonlar içinde kullanabilirsiniz.

Yeşil koltuk takımları renk, model ve diğer renklerle uyumu için örnekleri inceleyebilirsiniz.

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (10)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (4)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (12)

Yeşil rengi kullanırken renk tonu seçiminde nasıl bir atmosfer istediğinize bağlı olarak hareket edin. Aydınlık ortamlar için uçuk yeşil tonları, daha karanlık atmosfer için ise koyu yeşil tonlarına doğru yönelebilirsiniz. Koyu duvar renkleri uygulamasında mor duvar ve yeşil koltuk uygulamasını örnek olarak gösterebiliriz.

Yeşil rengi salon ve oturma odanızda kullanmanız dinlendirici bir etki yaratacaktır. Eğer yoğun çalışıyor ve eve geldiğinizde koltukta uzanarak dinleniyorsanız yeşil renk koltuk tercih etmelisiniz. Bu yorgunluğunuzu daha ilk anlardan itibaren azaltacak huzurlu bir ortam sağlayacak tercih olacaktır.

Yeşilin diğer uygulamaları için yazılarımızı incelemenizi öneriyoruz.

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (7)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (9)

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (8)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (11)

yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (3)yesil koltuk takimlari fistik lime pastel zumrut yesili kumaslar ekose desenler yastik perde hali uyumu oturma odasi dekorasyonu (5)

  • petrol mavisi koltuk takımı (84)
  • vizon rengi koltuk takımları (62)
  • yeşil koltuk takımları (54)
  • petrol yesili koltuk (48)
  • fıstık yeşili ile uyumlu renkler (47)
  • nefti yeşil koltuk (39)
  • vizon rengi koltuklar (39)
  • su yeşili koltuk (31)
  • zümrüt yeşili koltuk takımları (31)
  • koltuk ve perde uyumu (27)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Son Yorumlar
Arşivler