Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Zeytin Yeşili

zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (6)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (3)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (1)

Doğadan gelen renklerin dekorasyonda kullanılması doğal görünümlerin oluşmasını sağlarlar. Yeşil, mavi, kahve rengi bu amaçla kullanılacak renklerin ilk sıralarında gelir. Yeşil rengin tonları içinde sakin, huzur dolu ve zarif zeytin yeşilini dekorasyonlarınızda kesinlikle kullanmalısınız. Zeytin yeşili ağır havası ve sakin duruşuyla hem ciddi ortamlar yaratabilir hem de doğal bir dokunuş sağlar.

Zeytin yeşilini kahve, mavi, diğer yeşiller, mor, turuncu, kırmızı ve sarı gibi renklerle kombinasyonlar oluşturarak duvarlarda, mobilyalarda ve aksesuarlarda kullanabilirsiniz.

Eğer klasik bir dekorasyon yapacaksanız ve ciddi, karizmatik ve zarif bir dekor için kahve, bej ve zeytin yeşilini uygulayabilirsiniz. Bu renklerin birlikte kullanılması ile şık ve derin bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (2)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (4)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (8)

Zeytin yeşilinin spor dekorasyonlarda kullanılması için turuncu, sarı, mavi, lime yeşili ve mor gibi renklerin birlikte uygulandığı tasarımlar gereklidir. Özellikle sarı, mor ve zeytin yeşili uygulamaları klasik tarzın ötesinde spor bir dokunuşu yansıtacaktır.

Zeytin yeşili doğadan kopan bir parça gibi evinize düşecektir. Doğal renklerin yarattığı iç huzuru, rengin derin dekorasyonlar yaratmadaki gücü ve kullanım kolaylığı ile aslında hak ettiği değeri bulamadığını düşünüyoruz. Zeytin yeşili rengi dekorasyonlarda hak ettiği değeri önümüzdeki sezonlarda alacaktır.

Zeytin yeşilini duvar kağıtları ve boyası, mutfak dolapları, banyo duvarları, koltuk takımları, perdeler ve örtülerde kullanılabilir. Ayrıca ev dekorasyon aksesuarlarınız arasında bu renge de yer verebilirsiniz.

zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (12)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (7)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (5)

zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (10)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (11)zeytin yesili duvar boyasi kagidi mobilya koltuk mutfak banyo perde koltuk vazo hali resim kilim yatak ortusu odasi oturma odasi (9)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Arşivler